دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
15:28:15 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت ورود محتوایی آموزش و پرورش برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی
ضرورت ورود محتوایی آموزش و پرورش برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی
استاندار سمنان خواستار ورود محتوایی شورای آموزش و پرورش به تلاش در راستای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و ایفای نقش در این حوزه شد. به گزارش ایسنا، سیدشهاب‌الدین چاووشی در شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به وجود برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه اظهار کرد: آموزش و پرورش بیش از هر نهاد دیگری می‌تواند […]

استاندار سمنان خواستار ورود محتوایی شورای آموزش و پرورش به تلاش در راستای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و ایفای نقش در این حوزه شد.

به گزارش ایسنا، سیدشهاب‌الدین چاووشی در شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به وجود برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه اظهار کرد: آموزش و پرورش بیش از هر نهاد دیگری می‌تواند در این بخش موثر باشد.

وی آموزش و پرورش را از مهمترین دستگاه‌ها در کشور برشمرد و افزود: باید همه بکوشیم تا نسل آینده نسلی موفق و پویا باشد و آموزش و پرورش مهمترین نقش را در تربیت و پرورش نسل آینده دارد لذا از دیدگاه استانداری سمنان شورای آموزش و پرورش از هر شورایی مهمتر و اساسی‌تر بوده و این شورا یکی از موثرترین و بهترین جلسات استان سمنان است که بسیار کاربردی و مفید است.

خبر جدید  پرداخت مطالبات کارگران شرکت تراورس سمنان تا پایان هفته

چاووشی با بیان اینکه ارتقاء سطح شورای آموزش و پرورش باید در دستور کار قرار گیرد بیان کرد: شورای آموزش و پرورش یک نهاد قانونی و تصمیم گیرنده است و شخصا آن را مانند شورای تامین استان مهم و اساسی می‌دانم، ضمن اینکه تصمیمات این شورا اگر چه قانون نیست اما در حکم قانون است.

وی با اشاره به اهمیت شورای آموزش و پرورش اضافه کرد: جلسات آموزش و پرورش باید به‌طور مستمر و منظم برگزار شده و این آمادگی را داریم تا در صورت ضرورت بازه زمانی آن نیز کاهش یابد.

خبر جدید  به تعهدات خود پایبندیم

رئیس شورای آموزش و پرورش استان، معلمان را سرمایه‌های کشور و استان خواند و گفت: باتوجه به لزوم تکریم معلمان، تمامی مدیران کل استان موظفند به مجموعه‌های تحت امر خود دستور دهند که احترام تمامی معلمان را داشته باشند.

استاندار سمنان تصریح کرد: چنانچه در اداره‌ای نسبت به مقام و منزلت معلمان کم‌توجهی شود باید در مدیریت آن اداره تجدید نظر شود.

چاووشی با بیان اینکه هر توفیق  و موفقیتی که در جامعه مشاهده می‌شود نشات گرفته از آموزش و پرورش است ادامه داد: سنگ بنای توسعه و تحول کشور آموزش و پرورش است.

خبر جدید  افزایش شناخت مردم از مفاخر و بزرگان پیش شرط جلوگیری از مصادره فرهنگی

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش باید ارتباط با خانواده‌ها را جدی بگیرد افزود: بدون اتکا به اولیا و خانواده‌ها توفیقی نخواهد داشت.

این مقام ارشد اجرایی بر لزوم همکاری دیگر دستگاه‌ها با آموزش و پرورش استان تاکید کرد و گفت: آموزش و پرورش به‌عنوان یک رکن اساسی جامعه به تنهایی قادر به انجام امور نیست و نیاز به تعامل و همکاری همه جانبه دستگاههای مختلف استان دارد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد