پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
21:05:00 - دوشنبه 27 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طراحی معماری مدیاتیک تهران با رویکرد سایبرنتیک
طراحی معماری مدیاتیک تهران با رویکرد سایبرنتیک
جلسه نمادین دفاع از پایان‌نامه دانشجوی مرحومه گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدی‌شهر با حضور دانشگاهیان و خانواده وی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مهدیشهر، جلسه نمادین دفاع از پایاننامه مرحومه فروغ شکرابی از دانشجویان رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر با حضور خانواده مرحومه، رئیس واحد و جمعی از استادانو دانشجویان گروه معماری و عمران در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

با توجه به درخواست خانواده مرحومه فروغ شکرابی از دانشآموختگان رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر مبنی بر برگزاری جلسه دفاع نمادین فرزندشانکه قبل از دفاع از پایاننامه خود پس از طی یک دوره بیماری در سن ۲۲ سالگی فوت شده بود، موضوع درواحد مهدیشهر و استان سمنان بررسی و بعد از اخذ مجوز از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برایتسلی دل بازماندگان، جلسه نمادین دفاع از پایاننامه مرحومه فروغ شکرابی با حضور خانواده مرحومه، رئیس واحد و جمعی از استادانو دانشجویان گروه معماری و عمران با موضوع«طراحی معماری مدیاتیک تهران با رویکرد سایبرنتیک» برگزار شد.

هادی محمودینژاد از اعضای هیئتعلمی واحد مهدیشهر و استاد راهنمای پایاننامه مرحومه فروغ شکرابی در این جلسه باتسلیت به خانواده شکرابی و کسب اجازه از هیئتداوران و خانواده آن مرحومه از پایاننامه دانشجو دفاع کرد.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی با «زیر باران» سیما همراه شد

محمودینژاداستاد راهنمای مرحومه فروغ شکرابی دانشآموخته مقطع کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر از رساله دانشجوی خود با عنوان طراحی معماری مدیاتیک تهران با رویکرد سایبرنتیک دفاع و اظهار کرد:هدف از این پژوهش، طراحی یک فضای عمومی برای انجام امور فرهنگی و رفع نیازهای فرهنگی بخشی از مردم شهر استکه وجود آن برای یک شهر لازم و رسیدن به نتایجی است که طبق نظریه سایبرنتیک که یک نظریه در مورد تکنولوژی است بتوان اصولی را تبیین کرد تا طراحی با این نگرش را سهل کند.

وی با تشکر از تلاش مرحومهشکرابی به جنبه نوآوری و جدیدبودن تحقیق اشاره و تصریح کرد: با توجه به اینکه در سالهای اخیر گرایشهای تکنولوژی در معماری رواج پیدا کرده است و محققان زیادی به این موضوع علاقه نشان دادهاند؛ امایکی از موضوعاتی که کمتر مورد توجه قرار گرفته، اندیشههای پست مدرنیتی در تکنولوژی است که در این پژوهش سعی شده اول در مورد نظریه سایبرنتیک شناخت و سپس به موارد دیگر و ارائه راهکارایی برای معماران کهطبق نظریات جدید تکنولوژی بتوانند در فضاهای مد نظر طراحی کنند.

خبر جدید  بهترین درمان‌ها و غذاهای مبتنی بر پسته در دانشگاه آزاد دامغان

محمودینژاددر ادامه بهطور کامل از رساله دانشجوی خود دفاع کرد.

در پایان هیئت داوران(حمید بیرقی و محمدرضا مستخدمین حسینی) با تسلیت به خانواده داغدار شکرابی و طلب آمرزش برای آن مرحوم و قدردانی از تلاش استاد راهنمابا بیاناینکه در این پژوهش بهدرستی به مسئله چگونگی تأثیرگذاری تکنولوژی بر معماری اشاره شده است برای رساله مرحومه نمره کامل را در نظرگرفته و نامبرده را فارغالتحصیل اعلام کردند.

خبر جدید  تصفیه پساب کارخانه‌های صنعتی با فیلترهای زیستی

مهدی سلطانیفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر هم در ابتدای جلسه دفاع بهنمایندگی از بزرگترین دانشگاه حضوری جهان ضایعه درگذشت اندوهبار جوان ناکام مرحومه فروغ شکرابی از دانشجویان مستعد و کوشای واحد مهدیشهر را به خانواده داغدار، استادانو دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر تسلیت گفت و برای آن عزیز سفرکرده رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از خداوند منان خواستار شد.

فروغ شکرابی متولد سال ۱۳۷۲ و از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد گروه معماری ورودی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر بود کهقبل از دفاع از پایاننامه خود بر اثر بیماری دهم خرداد ۹۷درگذشت.

انتهای پیام/۴۰۶۲/

منبع :: طراحی معماری مدیاتیک تهران با رویکرد سایبرنتیک

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد