جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹
1:03:12 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح امیدان در مدارس استان سمنان اجرا می‌شود
طرح امیدان در مدارس استان سمنان اجرا می‌شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان طرح امیدان مدارس استان سمنان را از  برنامه‌های مدون  آموزش‌ و پرورش با هدف ترویج و اشاعه امید در دل‌های نوجوانان دانست و گفت: این طرح با هدف آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمد دستوراتیدر نشست مهارتافزای توانمندسازی ویژه فرهنگیان استان سمنان اظهار داشت: معلمان استان سمنان ولایی بودن را بین دانشآموزان و نوجوان تقویت کنند.

وی با اشاره به اجرای طرح امیداندر مدارس استان سمنان خاطرنشان کرد: با بهرهگیری از سادهسازی قوانین دینیباید ایمان به خدا را در دلهای دانشآموزان استان روشن کرد. طرح امیدان به دانشآموزان کمک میکند تا در سایه اجرای برنامههای مدون آگاهی لازم را در برابر توطئههای دشمن داشته باشد.

دستورانی سادهسازی قوانین دینی را یکی از ضرورتهای نهادینه شدن دین در دل نوجوانان دانست و تصریح کرد: امروز باید به دانشآموزان کمک کنیم تا نور ایمان در دلهایشان روشن تا مسیر حق و حقیقت را دریابند.

خبر جدید  بهار ۹۸|«میاندشت» یکی از بزرگ‌ترین کاروانسراهای تاریخی در مسیر جاده ابریشم+فیلم

وی ایمان به خدا، عشق به انقلاب و امید به آینده را سه عاملتربیت نسلی متدین و انقلابی در آموزش و پرورش امروز دانست و تصریح کرد: نقش معلمان و فرهنگیان در کنار خانوادههابسیارمهم است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان طرح امیدان مدارس استان سمنان را از برنامههای مدون آموزش و پرورش با هدفترویج و اشاعه امید در دلهای نوجوانان دانست و خاطرنشان کرد: این طرح با هدف آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی و همچنین تقویت شور عشق به انقلاب و ولایتفقیه اجرا میشود.

خبر جدید  تشییع باشکوه شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در سمنان

دستورانی با اشاره به اینکهگروههای تکفیری،داعشی و وهابی نقطه مقابلتعالیم انقلابی قرار دارند اظهار داشت: این گروهها تلاش میکنند اندیشههای دینی نسل جوان امروز را به سرقت ببرند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد