یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹
11:30:42 - جمعه 29 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح انتقال “آب خزر” خوب است‌ اما نه در شعار
طرح انتقال “آب خزر” خوب است‌ اما نه در شعار
استاندار جدید سمنان، رفع مشکل کمبود آب را اولویت برنامه‌های خود عنوان کرد و گفت: طرح انتقال آب خزر خوب است؛ اما نه در حد شعار. شعار سال: استاندار جدید سمنان، رفع مشکل کمبود آب را اولویت برنامه‌های خود عنوان کرد و گفت: طرح انتقال آب خزر خوب است؛ اما نه در حد شعار. خبر جدید  […]

استاندار جدید سمنان، رفع مشکل کمبود آب را اولویت برنامه‌های خود عنوان کرد و گفت: طرح انتقال آب خزر خوب است؛ اما نه در حد شعار.

شعار سالاستاندار جدید سمنان، رفع مشکل کمبود آب را اولویت برنامه‌های خود عنوان کرد و گفت: طرح انتقال آب خزر خوب است؛ اما نه در حد شعار.

خبر جدید  بدمینتون بازان سمنانی در رقابت های پیشکسوتان کشور درخشیدند

سید شهاب‌الدین چاووشی در سمنان اظهار داشت: مشکل اصلی استان سمنان موضوع کمبود منابع آبی است و باید برنامه‌های حل این مشکل اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه تعویض شبکه‌های آب‌رسانی فرسوده در استان سمنان و نیز مدیریت مصرف منابع آبی به‌عنوان بخشی از راهکارهای حل مشکل آب در این استان به شمار می‌رود، به موضوع انتقال آب از دریای خزر به استان سمنان اشاره و تصریح کرد: هر طرح انتقال آب در هرکجا باید همراه با کارشناسی باشد و در این صورت باید پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام شود.

خبر جدید  نرخ ارز مبادله‌ای به نرخ ارز متقاضی تبدیل می‌شود

استاندار جدید سمنان اضافه کرد: طرح انتقال آب از دریای خزر به استان سمنان خوب است؛ اما در عمل و نه در حد شعار و حرف.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تحلیلی خبرآنلاین، تاریخ انتشار ۷دی ۹۶، کدمطلب:۷۴۱۲۶۷، www.khabaronline.ir

خبر جدید  ۳۸ کودک شاهرودی در طرح جهانی بیمارستان عروسکی شرکت کردند

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد