دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹
4:26:35 - پنج‌شنبه 21 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح تشدید سلامت نوروزی در دامغان در حال اجراست
طرح تشدید سلامت نوروزی در دامغان در حال اجراست
سمنان- ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان گفت: طرح تشدید سلامت نوروزی در این شهرستان از ۲۱ اسفند با حضور کشیک های نوروزی در حال اجراست.

بهراد پورمحمدی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: طرح تشدید سلامت نوروزی با نظارت کارشناسان واحد مهندسی بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان دامغان، از ۲۰ اسفند آغاز شده و تا ۲۰ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان تصریح کرد: بازدید و بازرسی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن بین راهی و عمومی ، سامانه های آبرسانی، نمونه برداری از مواد غذایی، آب آشامیدنی، نمونه برداری میکروبی و کلرسنجی آب استخرها، در نوروز ۹۸ افزایش پیدا خواهد کرد.
وی اظهار داشت: ارتقای سطح بهداشت اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی از اهداف اصلی اجرای طرح تشدید سلامت نوروزی است.
پورمحمدی گفت: در طرح تشدید نوروزی سال ۹۷، یک هزار و ۲۶۶ مورد بازرسی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، ۴۳۵ مورد بازدید از اماکن عمومی، ۴۵۱ مورد بازدید از اماکن بین راهی، ۹۵ مورد بازدید از سامانه های آبرسانی انجام شد.
وی ادامه داد: ۵۱۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این بازرسی ها معدوم سازی شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان گفت: در طرح تشدید نوروزی سال گذشته به ۴۰ مورد شکایات مردمی رسیدگی شد، یک مورد پلمب و ۲۸ اخطار و معرفی به تعزیرات انجام شد.
به گزارش ایرنا، شهرستان دامغان دارای یک بیمارستان دولتی، یک کلینک تخصصی ویژه، ۱۱ مرکز خدمات جامع سلامت و ۳۲ خانه بهداشت است.
بیش از ۹۵ درصد از مردم دامغان در سامانه یکپارچه بهداشتی سیب ثبت نام کردند و تاکنون بیش از ۸۵ هزار نفر در شهرستان دارای پرونده الکترونیکی بهداشتی و درمانی شدند.
۹۸۵۶/۶۱۰۳

خبر جدید  سودای فروش چهار میلیارد ریال سکه تقلبی برباد رفت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد