چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
19:34:15 - سه‌شنبه 19 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح میقات الرضا در بقاع متبرکه شاخص استان سمنان اجرا می‌شود
طرح میقات الرضا در بقاع متبرکه شاخص استان سمنان اجرا می‌شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: طرح میقات الرضا در بقاع متبرکه شاخص استان سمنان که در مسیر حرم مطهر رضوی است؛ اجرایی می‌شود.

حجتالاسلام عبدالله واحدی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار داشت: اماکن مذهبی استان سمنان سرمایههای استان سمنان هستند.

وی با بیان اینکه ساخت زائرسراها کمک فراوانی به رونق گردشگری استان میکند، افزود: یکی از عواملی که نقش اثرگذاری در کاهش تصادفات جادهای است و از طرفی موجب رونق گردشگری مذهبی میشود؛ ساخت سوئیتهای ارزانقیمت در کنار اماکن مذهبی و بقاع متبرکه است.

خبر جدید  «سند جامع سلامت» در استان سمنان اجرایی شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به اینکه استان سمنان یکی از مجریان طرح میقات الرضا در کشور است، گفت: این طرح میتواند برای چهار هزار و ۵۰۰ نفر شغل ایجاد کند.

واحدی افزود: برای میزبانی از زائران رضوی، طرح میقات الرضا (ع) در پنج استان کشور ازجمله سمنان در سطح بقاع متبرکه بینراهی در مسیرهای منتهی به مشهد در حال اجرا است.

خبر جدید  راهکار مقابله با جنگ اقتصادی حرکت حول محور ولی‌فقیه است

وی افزایش زائرسراهای بینراهی را در تحقق خدماترسانی مطلوب فرهنگی و معرفتی در سطح استان بهواسطه قرار گرفتن در مسیر حرم تا حرم بسیار مهم ارزیابی کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان به اقدامات این اداره در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در سال جاری ۹ میلیارد تومان تسهیلات قرضالحسنه به بقاع متبرکه استان تخصیص یافت که بخشی از این تسهیلات پرداختشده است.

خبر جدید  سمنان| مشکلات تولید کشور با «گفتاردرمانی» حل نمی‌شود

واحدی از اسکان مسافران نوروزی در روزهای تعطیلات نوروزی به میزان شش هزار نفر خبر داد و افزود: این آمار تا ۱۵ هزار نفر در طول شبانهروز افزایش مییابد. میتوان در طول نوروز ۹۸ شاهد اسکان ۸۰ تا ۱۲۰ هزار مسافر نوروزی در اماکن مذهبی استان بود.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد