چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
11:24:07 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفیت جهادی استان سمنان برای بازسازی مناطق سیل‌زده به‌کارگیری می‌شود
ظرفیت جهادی استان سمنان برای بازسازی مناطق سیل‌زده به‌کارگیری می‌شود
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: ظرفیت جهادی استان سمنان برای بازسازی مناطق سیل‌زده به‌کارگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ حمید دامغانی بعدازظهر امروز در همایش پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه استان سمنان به اقدامات جهادی انجامشده از سوی نیروهای پاسدار و بسیجی سپاه استان سمنان در مناطق سیلزده کشورمان اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه جهادگران سمنانی در استان لرستان خوش درخشیدند.

وی با اشاره به اقدامات انجامشده از سوی نیروهای جهادگر استان سمان در مناطق سیلزده گفت: از همه توان بسیج و سپاه برای خدماترسانی به مردم سیلزده استفاده شد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره بهسرعت حضور پاسداران و بسیجیان جهادگر این استان در مناطق سیلزده افزود: در روزهای ابتدایی سیل در استان گلستان، بسیجیان و پاسداران جهادگر استان سمنان به یاری سیلزدگان در شمال کشور شتافتند و خدمات ارزندهای را به مردم استان گلستان اراده کردند.

خبر جدید  راهپیمایی روز قدس در ۴۸ نقطه استان سمنان برگزار می‌شود

دامغانی اضافه کرد: پسازآن نیز بسیجیان و پاسداران استان سمنان به کمک مردم سیلزده و حادثهدیده استان مازندران شتافته و امدادرسانی به مردم سیلزده ۸۵ روستای این استان را بر عهده گرفتند.

وی با اشاره به حضور پررنگ پاسداران و بسیجیان جهادگر استان سمنان در خدمترسانی به مردم سیلزده استان لرستان عنوان کرد: در همان روزهای ابتدایی سیل لرستان، جهادگران استان سمنان در منطقه پلدختر استان لرستان حضور یافته و کار لایروبی و پاکسازی معابر و منازل چندین محله از این شهر به سپاه استان سمنان واگذار شد.

خبر جدید  پارک اقتصاد دیجیتال در سمنان ایجاد می‌شود

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه جهادگران استان سمنان با عزم راسخ خود بهسرعت مأموریت واگذارشده به آنان را بهخوبی انجام دادند افزود: پاکسازی و خدمترسانی در روستای چممهر لرستان، دیگر مأموریت مهم سپاه استان سمنان در جریان سیل لرستان بود که جهادگران این استان بهخوبی آن را به اتمام رساندند.

خبر جدید  امام جمعه موقت سمنان: ۲۰۳۰ برای دشمن «سرباز» می‌سازد/جامعه فرهنگیان مراقب باشند

دامغانی با بیان اینکه خدمترسانی به مردم سیلزده از سوی سپاه استان سمنان همچنان ادامه خواهد یافت خاطرنشان کرد: ظرفیتهای جهادی استان سمنان برای بازسازی مناطق سیلزده کشور بهکارگیری میشود.

وی با اشاره به جایگاه پیشکسوتان گفت: استفاده از پیشکسوتان در عرصههای مدیریتی باید موردتوجه مدیران امروز قرار گیرند تا مشکلات این عرصه حلوفصل شود.

همایش پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه استان سمنان با حضور فرماندهی و مسئول نمایندگی ولیفقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برگزار شد.

انتهای پیام/ش


منبع :: ظرفیت جهادی استان سمنان برای بازسازی مناطق سیل‌زده به‌کارگیری می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد