پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹
1:26:59 - شنبه 12 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عزم جدی برای تصویب طرح‌های جامع شهری در استان سمنان وجود دارد
عزم جدی برای تصویب طرح‌های جامع شهری در استان سمنان وجود دارد
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: عزم جدی برای تصویب طرح های جامع شهری در استان وجود دارد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از روابط عمومی و امور بینالملل استانداری سمنان، جلسه کمیسیون ماده ۵ استان سمنان به ریاست قدرتالله ابک سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور اعضای این کمیسیون در محل سالن جلسات استانداری سمنان برگزار شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان در این جلسه از بررسی ۱۴۳ پرونده در شهرهای استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۶۵ پرونده شهر سمنان،۱۰ پرونده شهر سرخه،پنج پرونده شهر درجزین،۱۱ پرونده شهر مهدیشهر، هشتپرونده شهر شهمیرزاد،۱۵ پرونده شهر دامغان،یک پرونده شهر امیریه،۲۲ پرونده شهر شاهرود،دو پرونده شهر میامی و چهار پروندهشهر بسطام مورد بررسی قرار گرفت.

ابک از عزم جدی این کمیسیون در بررسی پروندههای متقاضیان خبر داد و افزود: در بازدید و بررسیهای انجام شده در خصوص طرحها، امروز با قاطعیت میگوییم بررسی مجموع پرونده پروژههای شهرهای استان در دبیرخانه کمیسیون ماده ۵ تقریبا صفر شده که این حاصل تلاش و پیگیری اعضای کمیسیون ماده ۵ استان است.

خبر جدید  پهنای باند ۱۲۰ گیگابایتی اینترنت در استان سمنان وجود دارد

وی با تأکید بر این نکته که مدت زمان بررسی پروندههای ارسالی از زمان تحویل پرونده توسط شهرداریها به دبیرخانه جهت بررسی، بازدید فنی، کمیته کارشناسی و اتخاذ تصمیم نهایی در کمیسیون اصلی ماده ۵ استان در حال حاضر به کمتر از ۲۰ روز تقلیل یافته است، گفت: این امر در راستای رضایتمندی مردم و ایجاد سرمایهگذاری و اشتغال در استان مدنظر قرار گرفته است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره به کارگروه زیربنایی استان گفت: جهت بررسی طرحهای زیربنایی و توسعهای استان نیز امروز تعداد پروندههای بررسی شده در کارگروه فوق تقریباً به صفر رسیده و پروندهای بلاتکلیف در کارگروه امور زیربنایی استان وجود ندارد.

خبر جدید  با راه اندازی شبکه توزیع، اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم به درب خانه ارسال خواهد شد

ابک از تهیه طرحهای شهری در یک سال گذشته در شهرهای استان از جمله رودیان، کهنآباد و کلاته رودبار خبر داد و افزود: با توجه به اینکه این شهرها فاقد عکسهای هوایی بودند، در ابتدا با سازمان نقشهبرداری کشور قرارداد تهیه عکس هوایی این شهرها منعقد شد و در مرحله دوم تبدیل عکس هوایی به نقشه روقومی انجام شده و در مرحله سوم تهیه طرحهای هادی این شهرها در مرحله انجام است.

وی گفت: از سایر اقدامات یکسال گذشته معاونت عمرانی میتوان به تصویب طرح جامع شهر شاهرود در کارگروه امور زیربنایی و شورای برنامهریزی استان پس از ۱۱ سال، طرح جامع و تفصیلی شهمیرزاد پس از هشت سال و طرح جامع شهر کلاته خیج اشاره کرد. این امر با جدیت در حال تحقق و ارسال به شورای عالی معماری و شهری کشور است.

خبر جدید  آزادی زندانیان غیر عمد به کاهش مشکلات خانواده‌هایشان کمک می‌کند

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی از ابلاغ طرح جامع سه شهر دامغان، مهدیشهر و درجزین نیز در یکسال گذشته توسط عالیترین مقام اجرایی دولت در استان خبر داد که نشان از عزم جدی این معاونت در به سرانجام رساندن ۹ طرح شهری از ۲۰ شهر استان در مدت یک سال است که امید است مردم شریف استان از برکات اقدامات انجام گرفته در این شهرها بهرمند شوند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد