پنج شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۹
11:55:05 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عشایر ‌نمونه کامل ‌اتکا به توان داخلی‌اند/‌باید برای مقابله با جنگ اقتصادی ‌از آنان الگو گرفت‌
عشایر ‌نمونه کامل ‌اتکا به توان داخلی‌اند/‌باید برای مقابله با جنگ اقتصادی ‌از آنان الگو گرفت‌
گروه استان‌ها ـ نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه عشایر کشور نمونه کامل از یک الگو در اتکا به توان داخلی هستند، گفت: ‌ باید برای مقابله با جنگ اقتصادی امروز از آنان الگو گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، آیتالله سید محمد شاهچراغی شامگاه گذشته در دیدار با جمعی از اعضای بسیج عشایری استان با اشاره به شجاعت بیمثال عشایر غیور کشور و استان سمنان اظهار داشت: عشایر کشور همیشه و در همه عرصههای انقلاب اسلامی ایران و بهویژه هشت سال دفاع مقدس حضور پررنگ داشتهاند.

وی با اذعان به اینکه این نیروهای شجاع کشورمان در جنگ خوب درخشیدند افزود: عشایر باید در سایر عرصهها و بهویژه عرصههای فرهنگی نیز حضور بیشتری داشته باشند.

خبر جدید  توسعه نیروگاه‌های خورشیدی اولویت مهم استان سمنان است

نماینده ولیفقیه در استان سمنان با بیان اینکه نیروهای بسیج همیشه خدوم مردم هستند افزود: نیروهای بسیجی در هر قشری همیشه آماده خدمترسانی به مردم هستند.

آیتالله شاهچراغی از بسیج عشایر استان سمنان خواست تا بیشازپیش در خدمترسانی به مردم تلاش کنند.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی امروز جامعه گفت: عشایر کشور نمونه کامل از یک الگودر اتکا به توان داخلی هستند و باید برای مقابله با جنگ اقتصادی امروز از آنان الگو گرفت.

محرومیتزدایی و رونق تولیدات عشایری اولویت برنامههای سازمان بسیج عشایری استان سمنان است

رئیس سازمان بسیج عشایری استان سمنان نیز محرومیتزدایی و رونق تولیدات عشایری را ۲ اولویت مهم برنامههای سازمان بسیج عشایری این استان عنوان کرد.

خبر جدید  بانک اطلاعاتی و شناسنامه ساختمانی املاک در سمنان ایجاد می‌شود

علی سعیدی به برخی از برنامههای این سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: در سال ۹۸ برنامهها و اهداف متعددی برای این سازمان تعریفشده که رونق تولیدات عشایری و محرومیتزدایی برخی از این برنامههاست.

وی با اشاره به برخی اقدامات انجامشده در سال گذشته نیز گفت: برگزاری اردوهای جهادی به نقاط مختلف استان صورت گرفته که در این اردوها فعالیتهای متعددی انجام شده است.

رئیس سازمان بسیج عشایری استان سمنان با بیان اینکه در اردوهای جهادی بسیجیان خدمات مختلفی به گروههای هدف ارائه میشود افزود: بهعنوانمثال اقدامات مطلوبی در راستای مبارزه با بیماریهای دام و انسان در سال گذشته از سوی گروههای جهادی صورت گرفت.

خبر جدید  سمنان| دشمن به دنبال نفوذ در کشور است

سعیدی به دیگر اقدامات انجامشده این سازمان در سال گذشته اشاره کرد و افزود: دیدار و سرکشی از خانوادههای معظم شهدا از دیگر این اقدامات است.

وی با اشاره به حضور پررنگ عشایر استان سمنان در کمکرسانی به سیلزدگان کشور گفت: عشایر استان بیش از ۵۵۰ میلیون تومان به سیلزدگان کمک کردند.

انتهای پیام/ش


منبع :: عشایر ‌نمونه کامل ‌اتکا به توان داخلی‌اند/‌باید برای مقابله با جنگ اقتصادی ‌از آنان الگو گرفت‌

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد