دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹
18:33:38 - یکشنبه 24 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عیار کار مدیران در شرایط بحران سنجیده می‌شود
عیار کار مدیران در شرایط بحران سنجیده می‌شود
میامی – معاون استاندار سمنان با اشاره اینکه اطلاعاتی که از وضعیت کالپوش به استانداری می‌رسید کافی نبود، گفت: عیار کار مدیران همیشه در شرایط بحران سنجیده می‌شود.

منوچهر فخری ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید میدانی از نحوه امدادرسانی در کالپوش و در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه عیار کار مدیران همیشه در شرایط بحران سنجیده می‌شود، تاکید کرد: برای اینکه بدانیم یک مدیر چه اقداماتی را صورت داده در نظام اداری به کارنامه وی نگاه می‌شود و تعداد نمرات منفی در آن دارای اهمیت می‌شود اما درباره بارش برف و بحران هفته گذشته سه نقطه استان باید گفت هماهنگی درون دستگاهی بین مدیران استانی بسیار خوب بود اداراتی مانند برق، راه، گاز و … همگی در کنار مردم بودند.

خبر جدید  ناجا ۱۸ هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد/ کمبود ۵۰ هزار پلیس

وی افزود: اما صرف نظر از این هماهنگی مشکلی که در کالپوش دیده می‌شود این است که عدم آگاهی از وضعیت موجود بسیار به چشم می‌خورد، در شب بارش برف ما در جلسه مدیریت بحران حضور داشتیم درحوزه شناخت وضع موجود که لازمه برنامه‌ریزی است، در منطقه کالپوش مشکلاتی وجود داشت.

معاون امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه اطلاع از وضع موجود یکی ضرورت در امدادرسانی محسوب می‌شود چرا که مدیریان باید بدانند که یک منطقه دارای چه استعدادهایی است، زمینه‌های موجود کمک رسانی چه میزان است و مشکلات چیست، ابراز کرد: این اطلاعات می‌توانند به برنامه‌ریزی برای رفع بحران کمک کنند که به عقیده بنده در زمینه کالپوش اطلاعات کافی نبود.

خبر جدید  بوم‌گردی و گردشگری ارکان توسعه روستایی در استان سمنان هستند

فخری با بیان اینکه فقدان اطلاعات یک ضعف در حوزه مدیریت بحران است، بیان کرد: یکی از مسائل منفی این است که ما در زمین بحران حتی امکانات موجود خودمان را هم نشناسیم برای مثال ما باید بدانیم که اداره راه چه تعداد خودرو دارد، شهرداری چه امکاناتی برای کمک دارد و … که این امر نیاز به یک بانک اطلاعاتی دارد.

خبر جدید  اعتماد خوبی بین سازمان‌های مردم‌نهاد بین‌الملل و ایران برقرار است

وی با بیان اینکه نقاط بحرانی استان سمنان کاملاً مشخص هستند، افزود: باید یک بانک اطلاعاتی در استان ایجاد شود تا برای زمان‌های بحرانی بتوانیم زمینه‌های مورد نیاز، امکانات داشته‌ها و.. را مشخص کنیم، لذا اگر اطلاعات وجود داشته باشد قطعاً مدیران ما همگی پای کار خواهند بود.

کد خبر ۴۵۷۴۷۹۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد