سه شنبه, ۲۱ آبان , ۱۳۹۸
۱۹:۳۸:۱۶ - شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
غلبه بر جنگ اقتصادی نیازمند مدیریتی جهادی است
غلبه بر جنگ اقتصادی نیازمند مدیریتی جهادی است
استاندار سمنان به جنگ اقتصادی امروز اشاره کرد و گفت: غلبه بر این جنگ تمام عیار مستلزم مدیریتی جهادی و انقلابی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علیرضا آشناگر بعد از ظهر امروز در گردهمایی ائمه جمعه استان سمنان به هجوم عملیاتی گسترده غولهای رسانهای دنیا به منظور فشار بر ملت ایران اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف این هجوم ایجاد اختلاف در بین مردم است.

وی خاطرنشن کرد: دشمنان امروز از طریق جنگ اقتصادی قصد دارند تا مردم را از نطام و انقلاب ناامید کنند.

استاندار سمنان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش بسیار مهم ادمه جمعه اظهار داشت: مسئولیت هدایت فکری و فرهنگی جامعه بر عهده امامان جمعه است و وحدت آفرینی نیز از مهمترین وجوه نماز جمعه است.

آشناگر به دستاوردهای مهم انقلاب و نظام اشاره کرد و افزود: نماز جمعه به فرمان امام خمینی (ره) در کشور احیا شد و جانی دوباره گرفت.

وی گفت: مصلاهای نماز جمعه باید کارکرد پدافندی داشته باشند؛ و در مواقع بروز و ظهور بحرانها نقش کارساز و مؤثری داشته باشند.

استاندار سمنان از ائمه جمعه و سایر مؤثران خواست در توضیح مشکلات و معضلاتی موجود در جامعه به مردم نهایت توجه را داشته باشند.

آشناگر یکی از افتخارات ائمه جمعه را شهدای محراب عنوان کرد و گفت: یکی از ویژگیهای برجسته نماز جمعه این است که هیچ جریان سیاسی و حزبی نمیتواند آن را به سود خود مصادره کند.

وی راهکار توسعه استان سمنان را حفظ وحدت و همبستگی همگانی عنوان کرد و تأکید کرد: نباید اجازه دهیم بین شهرها و روستاها و بخشهای مختلف استان اختلاف ایجاد شود؛ چرا که هر گونه اختلافی مایه افت و مانع توسعه همه جانبه استان میشود.

استاندار سمنان از فرمانداران خواست تا از محبوبیت و نقش اجتماعی امامان جمعه در توسعه استان بهره گرفته و با تعامل مناسب با امامان جمعه، و نمایندگان مجلس در راستای توسعه منطقه خود بکوشند.

آشناگر با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تصویر ارائه شده از دولت دولت باید تصویر دولتی دلسوز، مقتدر و خدمتگزار باشد، افزود: نباید از بیان خدمات دولت به مردم واهمه داشته باشیم و آنچه که ضرورت دارد بیان خدمات به صورت بی طرفانه است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد