چهارشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۸
3:43:35 - دوشنبه 4 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه استان سمنان: جبهه استکبار با «افول تمدن» روبه‌رو شده است
فرمانده سپاه استان سمنان: جبهه استکبار با «افول تمدن» روبه‌رو شده است
فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با بیان اینکه امروز جبهه استکبار با افول تمدن روبه‌رو شده است گفت فعالان انقلابی رسانه باید هوشمندانه از انقلاب اسلامی دفاع کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ پاسدار حمید دامغانی عصر امروز در آیین اختتامیه دومین جشنواره رسانهای ابوذر استان سمنان در سالن تئاتر شهر سمنان اظهار داشت: امروز و در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی نبرد ما با جهان استکبار و آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی به جایی رسیده است که رسانه نقش اصلی و محوری در آن بازی میکند.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بخش عمدهای از جنگ دشمن با انقلاب اسلامی مربوط به عملیات روانی است افزود: امروز نبرد انقلاب اسلامی ایران با دشمنان استکباری خود به نبرد تمامعیار تمدنی تبدیلشده است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اضافه کرد: امروز نبرد ما با نظام استکباری از صورت ظاهری و نبرد امنیتی یا اقتصادی و یا فرهنگی صرف خارج شده و همه حوزههای تمدنی را دربر گرفته است.

دامغانی عنوان کرد: امروز دشمن بهواسطه ظهور انقلاب اسلامی و احیای مجدد تمدن اسلامی که این انقلاب در آن راستا قدم برمیدارد روبهزوال بوده و هر چه از عمر انقلاب اسلامی میگذرد؛ دشمن بیشتر با افول تمدن خود روبهرو میشود و این علت اصلی پزشکی دشمنان با انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به نقش ویژه رسانهها در این نبرد تمدنی تصریح کرد: البته باید توجه داشته باشیم که دشمن در این نبرد ظرفیت بالای رسانهای داشته و از همه ظرفیت رسانهای خود در سنوات اخیر استفاده کرده است تا نظام و انقلاب اسلامی ما را دچار انحراف و براندازی کند.

خبر جدید  دیدار صمیمانه فرمانده سپاه استان سمنان با مردم خسارت دیده حسین آباد کالپوش به روایت تصویر

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه امروز نیز دشمن از تلاش برای انحراف در انقلاب اسلامی فروگذار نیست افزود: اکنون نیز دشمن در نبرد تمدنی به دنبال این است تا نظام تعاریف جامعه و ملت ما را در واژههای مختلف تغییر داده و با تغییر تعاریف ارزشهای ما را عوض کند و جامعهای که نظام ارزشهای آن تغییر کند دچار خلأهای شدید هویتی شده و این جامعه هویت، تمدن و اقتدار خود را از دست میدهد و نکتهای که رسالت رسانه را بهعنوان فعالان خط مقدم جنگ رسانهای با دشمن سنگین میکند؛ اهمیت این نبرد پرحجم است.

دامغانی با بیان اینکه امروز دشمن واژههای مختلفی را از تعاریف جهانشمول تعریف و بازتعریف میکند گفت: امروز دشمنان از حقوق بشر تعریف ارائه میدهند و با آن حقوق همه بشر را از بین میبرند. همچنین امروز دشمن تعریف منحصربهفردی با توجه به ذهن و فکر خود برای تروریسم ارائه میدهد و با توجه به آن در رشد تروریستها کمک میکند.

وی اضافه کرد: امروز شاهدیم کسانی که تروریسم و تروریستهای داعش را ایجاد و تقویت میکنند دایه مبارزه با تروریسم را دارند و جالب آن که این جنگ رسانهای در برخی مسئولان و نخبگان ما نیز اثر گذاشته است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با تأکید بر اهمیت فعالیت رسانههای داخلی و انقلابی در مقابله با رسانههای نظام استکبار خاطرنشان کرد: شرایط امروز میطلبد که فعالان رسانهای و انقلابی هوشمندانه در حوزههای مختلف از نظام و انقلاب خود دفاع کنند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان: سلطنت‌طلبان و دشمنان بدانند مردم ایران تحت هر شرایطی حامی ولایت‌فقیه هستند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد