یکشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸
۱۱:۲۷:۲۳ - جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه استان قم: حرکت انقلاب اسلامی در سایه مقاومت و ولایتمداری هرگز متوقف نمی‌شود
فرمانده سپاه استان قم: حرکت انقلاب اسلامی در سایه مقاومت و ولایتمداری هرگز متوقف نمی‌شود
فرمانده سپاه استان قم گفت: حرکت انقلاب اسلامی در سایه وحدت، مقاومت و ولایتمداری هرگز متوقف نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سردار سید محمدتقی شاهچراغی در همایش مودت فرماندهان و مدیران نیروهای مسلح و رزمندگان استان سمنان که در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزار شد به تبیین شاخصههای ماندگاری و ثبات حاکمیت سیاسی پرداخت و اظهار داشت: وجود رهبری آگاه و فقیهی جامعالشرایط از شاخصههای اصلی ماندگاری و ثبات حاکمیت سیاسی است که نظام جمهوری اسلامی ایران بهرهمند از آن است.

وی وجود ملت بزرگ و کشور بزرگ را از دیگر شاخصههای ماندگاری و ثبات حاکمیت سیاسی ایران نام برد.

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم اظهار داشت: استکبار جهانی هنوز هم مردم و بسیجیان این کشور را نشناخته است؛ ملتی که در همه صحنهها، توطئهها و بحرانها پشتیبان انقلاب و نظام بوده و هستند و وحدت و انسجامشان بیبدیل و نظیر است.

سردار شاهچراغی یکی از صحنههای وحدت و همدلی مردم را در همین حوادث اخیر و امداد و کمکرسانی بینظیرشان از مردم سیلزده استانهای حادثهدیده همچون لرستان و گلستان و خوزستان نام برد و گفت: مردم، بسیجیان، نیروهای مسلح، طلاب همگی داوطلبانه به یاری هموطنان آسیبدیده خود شتافتند.

وی رمز پیروزی ملت ایران را مقاومت دانست و تصریح کرد: حرکت انقلاب اسلامی در سایه وحدت، مقاومت و ولایتمداری هرگز متوقف نخواهد شد.

سردار شاهچراغی بیان داشت: مقاومت ریشه در مبانی اعتقادی ملت ایران دارد و احدی نمیتواند در آن خدشهای ایجاد کنند و با همین اصل نیز مقتدرانه در برابر مستکبران عالم ایستاده و خواهیم ایستاد.

به گزارش تسنیم، در پایان این همایش که در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزار شد، مزار مطهر شهدا به مناسبت گرامیداشت حماسه سوم خردادماه عطرافشانی و گلباران شد.

انتهای پیام/ ز


منبع :: فرمانده سپاه استان قم: حرکت انقلاب اسلامی در سایه مقاومت و ولایتمداری هرگز متوقف نمی‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد