یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
11:10:37 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قانون معافیت مالیات مستقیم حوزه فرش استان سمنان ابلاغ شد
قانون معافیت مالیات مستقیم حوزه فرش استان سمنان ابلاغ شد
امیر خلیلی خواه در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به قانون معافیت مالیات‌های مستقیم حوزه فرش استان سمنان، تأکید کرد: تمامی معافیت‌های مندرج در قانون مالیات‌های مستقیم، فقط مشروط به ارائه به‌موقع اظهارنامه است و مقوله فرش نیز مستثنا نیست لذا باید برای اجرای صحیح این قانون اهتمام ویژه‌ای برای اطلاع‌رسانی به تولیدکنندگان داشت. […]

امیر خلیلی خواه در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به قانون معافیت مالیات‌های مستقیم حوزه فرش استان سمنان، تأکید کرد: تمامی معافیت‌های مندرج در قانون مالیات‌های مستقیم، فقط مشروط به ارائه به‌موقع اظهارنامه است و مقوله فرش نیز مستثنا نیست لذا باید برای اجرای صحیح این قانون اهتمام ویژه‌ای برای اطلاع‌رسانی به تولیدکنندگان داشت.

وی افزود: ماده ۱۴۲ قانون به معافیت مالیاتی تشکل‌های بخش خصوصی در حوزه فرش اشاره دارد اما تبصره ۲ ماده ۱۱۹ قانون برنامه پنجم از سال ۹۰ همه معافیت‌ها را منوط به ارائه اظهارنامه بیان می‌کند.

خبر جدید  بهره برداری از طرح های شهرستان مهدیشهر+ عکس

نماینده وزیر اقتصاد در استان سمنان گفت: بافندگان فرش در قالب ۵۰تعاونی در هشت شهرستان استان سمنان در حال فعالیت هستند، لذا چتر حمایتی، آموزشی و مشاوره‌ای بر عهده تشکل‌های ذی‌ربط است که در مقوله ابلاغ اظهارنامه نیز می‌توانند با اقتصاد و دارایی همراهی خوبی را داشته باشند.

اظهار نامه شرط اصلی مشمول قانون مالیات

خلیلی خواه تأکید کرد: تمامی معافیت‌های مندرج در قانون مالیات‌های مستقیم، فقط مشروط به ارائه به‌موقع اظهارنامه است که در غیر این صورت ۳۰ درصد جریمه غیرقابل‌بخشش نیز خواهد داشت.

خبر جدید  دستگیری فروشندگان مواد محترقه در سمنان

وی افزود: در مجموعه اداره کل امور اقتصادی و دارایی و مشخص اداره کل امور مالیاتی برگزاری جلسات با بخش خصوصی، تشکل‌ها و اصناف برای تشریح مواد قانونی و ارائه راهکار حل مشکلات به برنامه‌ای روزمره تبدیل‌شده است تا بتوانیم اطلاع‌رسانی دقیق را نسبت به طرح‌های حمایتی از تولید در راستای اقتصاد مقاومتی داشته باشیم اما دراین‌بین اهتمام تشکل‌ها و اصناف نیز موردنیاز است.

خبر جدید  ادامه بارندگی ها در سمنان + فیلم

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان سمنان گفت: در سال‌های آینده، برگزاری دوره‌های آموزشی تشکل‌های خصوصی و اتاق تعاون برای زیرمجموعه‌های خود باید در دستور کار باشد تا شاهد آگاهی‌رسانی در مفاد قانون‌های ابلاغی از سوی دولت نزد اصناف مختلف باشیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد