چهارشنبه, ۲۰ فروردین , ۱۳۹۹
1:29:06 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجله علمی ـ پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان نمایه شد
مجله علمی ـ پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان نمایه شد
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان گفت: مجله بین‌المللی Journal of  Nuts از انتشارات این دانشگاه در پایگاه اسکوپوس (Scopus) نمایه شد.

نعمتالله نعمتی در اینباره بهخبرنگار خبرگزاری آنا دردامغان گفت: مجله بینالمللی خشکبار واحد دامغان پس از ارزیابی محتوا و بررسی فرآیند انتشار در پایگاه اسکوپوس که یکی از معتبرترین پایگاههای بینالمللی است از زمستان ۱۳۹۷ مورد تأیید قرار گرفت و نمایه شد.

وی با بیان اینکه مدیرمسئول این مجلهحسین عباسپور و سردبیر داراب حسنی و مدیریت داخلی حسین افشاری هستند، افزود: این مجله به عنوان مجله تخصصی میوههای خشکباری در جهاناز سال ۲۰۱۰ به صورت منظم منتشر شده است و در سال ۱۳۹۳ درجه علمی ـ پژوهشی را از وزارت علوم دریافت کرده و قبل از این در سایتهای معتبرISC،CABI ، CAS،DOAJ ،Google Scholar ،SID و Magiran نمایه شده است.

خبر جدید  گردشگری مسیری برای تجارت پرسود در صنعت بی‌دود

این مجله وزین علمیتنها مجله خشکبار در جهان، پیرامون خشکبار با تکیه بر پسته است که از سال ۲۰۱۰ به صورت دوفصلنامه، نتایج تحقیقات پژوهشگران در حوزههای مختلف خشکبار را به زبان انگلیسی منتشر میکند و آخرین شماره آن در دسامبر ۲۰۱۸ منتشر شد و در سایت مجله به نشانی ijnrs.damghaniau.ac.ir در اختیار محققان قرار دارد.

خبر جدید  گرامیداشت نام 60 اهدا‌کننده عضو با کاشت درخت

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از تمام پژوهشگرانی که در این حوزه تخصصیفعالیت دارند، درخواست کرد تا با ارسال مقالات خود به غنای این مجله افزوده و در گام نهایی، آن را برای نمایه شدن در پایگاه ISI یاری کنند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اعتماد و آرامش عمومی ضامن پیشرفت و موفقیت در کار است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد