شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
21:08:34 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محدودیت منابع مالی مانع تحقق اهداف دولت در حوزه کارگری شد
محدودیت منابع مالی مانع تحقق اهداف دولت در حوزه کارگری شد
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: رویکرد و برنامه های مطلوب دولت برای بهبود معیشت کارگران به دلیل محدودیت منابع مالی محقق نشده است.

به گزارش ایرنا، علیرضا آشناگر عصر چهارشنبه در نشست با اعضای خانه کارگر استان سمنان در دفتر خانه کارگر گفت: همواره تصمیم های بسیار‌مطلوبی در دولت در تمامی حوزه ها‌ و زیرساخت های کشور اتخاذ می شود که به دلیل محدودیت منابع مالی، اجرایی نشده و به نتیجه‌ مطلوب نمی رسد.
وی بیان کرد: محدودیت‌ منابع نه تنها برای دولت، بلکه برای صاحبان صنایع نیز مشکلاتی را به وجود آورده که به تبع آن‌ کارگران شاغل در این صنایع نیز با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.
استاندار سمنان با بیان اینکه در‌۹‌ماهه سال ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال قبل تعداد واحدهای مشکل دار استان ‌کاهش یافت، گفت: باید با تلاش مضاعف، همدلی و وحدت با محوریت حمایت از صاحبان سرمایه و صنایع استان و کارگران زحمتکش، از این برهه حساس کشور که دشمنان با تمام توان برای آن نقشه کشیده اند، به سلامت عبور کنیم.
استاندار سمنان بیان کرد: پوشش ۷۰ درصدی جمعیت استان در بیمه تامین اجتماعی نشان از حضور پررنگ قشر کارگری در استان دارد و رویکرد دولت و تصمیم گیرندگان نیز باید برای تامین خواسته های این افراد باشد.
وی افزود: کارگران جزو شریف ترین اقشار‌ جامعه اند که به دلیل شرایط اقتصادی امروز کشور، به سختی در حال گذران زندگی هستند و باید برای بهبود معیشت آن ها گام‌برداشت.
به گزارش ایرنا، نشست ‌با اعصای خانه کارگر استان‌سمنان با حضور استاندار و احمد ‌همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در دفتر خانه کارگر استان برگزار شد.
۹۸۹۱م/۶۱۰۳

خبر جدید  بارش های اخیر به بناهای تاریخی سمنان آسیب جدی نزد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد