یکشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸
۱۹:۴۳:۴۵ - سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محموله نیم‌تنی مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس سمنان و سیستان و بلوچستان کشف شد
محموله نیم‌تنی مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس سمنان و سیستان و بلوچستان کشف شد
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان با مأموران انتظامی سیستان و بلوچستان بیش از ۴۹۹ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سردار روحالامین قاسمی بعدازظهر امروز در گفتوگو با خبرنگاران اظهار داشت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر سمنان با مأموران انتظامی سیستان و بلوچستان این میزان مواد مخدر از یک دستگاه پژو۴۰۵ کشف شد.

وی عنوان کرد: شب گذشته این باند حرفهای قاچاق مواد مخدر از سوی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر در محدوده یکی از خیابانهای این شهرستان شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان عنوان کرد: سرنشینان خودرو پژو بهمحض مشاهده مأموران پلیس بهسمت مأموران تیراندازی کردند و سپس با سرعت متواری شدند.

سردار قاسمی گفت: این باند قاچاق تحت تعقیب مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفتند که پس از انجام این تعقیب و گریز و طی مسافتی خودرو حامل این مواد افیونی از جاده منحرف و پس از برخورد با جدول خیابان متوقف شد.

وی افزود: این سوداگران مرگ سرانجام محموله مواد مخدر را رها کردند و با استفاده از تاریکی شب بهسمت نخلستانهای حاشیه شهرستان ایرانشهر متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان خاطرنشان کرد: این عملیات تا دستگیری اعضای این باند حرفهای قاچاق مواد مخدر ادامه دارد.

انتهای پیام/ع*


منبع :: محموله نیم‌تنی مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس سمنان و سیستان و بلوچستان کشف شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد