یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹
8:55:01 - یکشنبه 25 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیری که قادر به تامین زیرساخت‌های توسعه نیست باید با پست خود خداحافظی کند
مدیری که قادر به تامین زیرساخت‌های توسعه نیست باید با پست خود خداحافظی کند
آشناگر ضمن بیان اینکه مدیری که قادر به تامین زیرساخت‌های توسعه نیست باید با پست خود خداحافظی کند، افزود: بنا است کاری درست و متناسب با استاندارهای روز انجام دهیم لذا سمبل‌کاری جایی در استان ندارد و می‌بایست ظرف سه ماه آینده تکلیف نصب دوربین‌های نظارتی مشخص شود و در غیر این صورت خداحافظی مدیران از صندلی‌های خود الزامی است.

شعار سال: علیرضا آشناگر صبح شنبه در جلسه کمیته فنی تخصصی استقرار و بهره‌برداری از سامانه‌های هوشمند نظارتی استان سمنان ضمن بیان اینکه دوربین‌های نظارتی شهر سمنان آماده وصل هستند اما فیبر نوری مشکل عدم تحقق این گام است، ابراز داشت: در استان با برخی مدیران مغایرت وجود دارد که متاسفانه کار آن‌ها توجیه و نسبت به انجام کار تنبل هستند، چرا برای نصب دوربین‌های نظارتی در سمنان و دامغان با شوراهای شهر رایزنی نمی‌شود؟ وی بابیان اینکه بروز این همه تصادفات شهری به عدم نصب دوربین‌ها و اعمال قانون برمی‌گردد، افزود: اگر شهروندان بدانند دوربین‌ها نصب هستند و تخلفات را ثبت و اعمال قانون از سوی راهور صورت می‌گیرد حتما سرعت را کم و قوانین را رعایت می‌کنند .

خبر جدید  دادن عیدی به سمنانی‌ها با تصویب انتقال آب خزر به کویر مرکزی

استاندار سمنان بابیان اینکه مسئولان به مقوله نصب دوربین‌های نظارتی نباید این قدر سبک نگاه کنند، ابراز داشت: در دیدار با وزیر ارتباطات در تهران گفته شد که آماده پایلوت کشوری شهر هوشمند هستیم و حال در درون استان با اهمال‌کاری مدیران مواجهیم که برای یک فیبر نوری ماه‌ها امروز و فردا می‌کنند .

آشناگر بابیان اینکه در مرکز استان خدمات باید متناسب با مرکزیت صورت گیرد، تصریح کرد: مراکز سایر استان‌ها را که نکاه می‌کنیم در مقایسه با سمنان نیستند مردم خدمات و سرویس مناسب را در حد کشوری توقع دارند لذا فرمانداران باید پیگیر این موضوع از شورای شهر خود باشند .

خبر جدید  سرانه مطالعه در کشور قابل دفاع نیست/ لزوم سرمایه‌گذاری در مطالعه

وی ضمن بیان اینکه مدیری که قادر به تامین زیرساخت‌های توسعه نیست باید با پست خود خداحافظی کند، افزود: بنا است کاری درست و متناسب با استاندارهای روز انجام دهیم لذا سمبل‌کاری جایی در استان ندارد و می‌بایست ظرف سه ماه آینده تکلیف نصب دوربین‌های نظارتی مشخص شود و در غیر این صورت خداحافظی مدیران از صندلی‌های خود الزامی است .

استاندار سمنان بابیان اینکه شهرداری‌ها و مخابرات باید پیگیری نصب دوربین‌های نظارتی را در اولویت کارها قرار دهند، ابراز داشت: کار اجرای ۲۵ کیلومتر فیبر نوری در سمنان شروع و تنها اتصالات آن باقی‌مانده و در پاسخ علت عدم پایان کار می گویند ۱۰ ماه با پیمانکار اختلاف داریم، لذا باید پرسید که این عدم تعهدات چرا گزارش نمی‌شود؟

خبر جدید  دستگیری از نیازمندان به حرکت اجتماعی تبدیل شود

آشناگر به ضرورت وجود رادیویی که اخبار ترافیکی را به سمع و نظر مردم برساند تاکید و اضافه کرد: با راه‌اندازی مرکز مانتورینگ علاوه بر وجود پلیس و ساختمان مجزا مخصوص این کار باید پیام‌های ترافیکی هم به مردم اطلاع‌رسانی شود و در مورد راه‌اندازی مرکز مانیتورینگ گرمسار تا ۱۵ روز دیگر طرح این موضوع را ارائه دهند . شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ، تاریخ ۲۰ مرداد ۹۸، کد مطلب: ۸۸۳۴۲۲ : www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد