photo_2019-01-09_16-36-57

به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان، ظهر امروز چهارشنبه نوزدهم دی ماه، مراسم تودیع و معارفه مدیر کل پیشین و جدید اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مسئولین استانی برگزار گردید.​

در این مراسم، ابتدا فرزاد فتاحی مدیرکل پیشین ورزش و جوانان استان، ضمن قدرانی از برگزاری این مراسم، استان سمنان را استانی قوی و با ظرفیت بالا در حوزه ورزش و جوانان دانست و بیان داشت در مدت ۴ سال مدیریت ایشان، شاخص های تخصصی ورزش و جوانان در استان رشد خوبی داشته است، به گونه ای که استان سمنان در طی این سال ها میزبان رویدادهای ورزشی بین الملی معتبری بوده و قهرمانان ورزشی زیادی را به عرصه های ملی و بین الملی معرفی کرده است. در حوزه جوانان نیز، استان سمنان همیشه جز استان های پیشرو و دارای رتبه برتر در کشور بوده و فعالیت های زیادی در این بخش صورت گرفته است. در انتها فرزاد فتاحی ضمن آرزوی موفقت برای مدیر کل جدید استان، از همه مردم، مسئولین و پرسنل ورزش و جوانان استان درخواست کمک و یاری به مدیرت جدید ورزش و جوانان استان را داشت.

خبر جدید  بیش از 7 اثر استان سمنان قابلیت ثبت جهانی دارد

در ادامه امیر خادم، معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان، انتصاب مجتبی جانعلی به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان را تبریک گفته و اخلاق گراییرا مهمترین ویژگی ایشان دانستند و بیان داشتند مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان سمنان کارنامه موفقی در مسئولیت های پیشین در استان تهران داشته و می تواند راه ترقی و پیشرفت ورزش و جوانان این استان را هر چه بیشتر هموار نمایند. معاون حقوقی و مجلس وزارت ورزش و جوانان در انتها از زحمات فرزاد فتاحی در استان سمنان قدردانی نموده و سمت جدید ایشان به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی را نشان عملکرد موفق فتاحی و بدنه ورزش و جوانان استان دانستند.

خبر جدید  جمعی از اهالی رسانه در استان سمنان، خادم امام رضا (ع) شدند

در ادامه نیز مجتبی جانعلی، مدیرکلجدید ورزش و جوانان استان سمنان به ایراد سخنرانی پرداخته و ضمن قدردانی از برگزاری این مراسم، خود را فردی از بدنه ورزش و جوانان دانسته که سطوح مدیریتی را از پایین ترین درجه تا کنون طی نموده است. ایشان ابراز امیدواری نمود با کمک بدنه ورزش و جوانان استان بتواند این استان را به جایگاه واقعی خود در کشور رسانده و تعادل و پویایی همه جانبه ای را در استان برقرار نماید.

خبر جدید  استان سمنان رتبه دوم کشور از لحاظ توسعه زیرساخت را داراست

در انتهای جلسه نیز حکم مدیرکل جدید استان توسط معاون حقوقی و مجلس وزارت ورزش و جوانان به مجتبی جانعلی اهدا گردید.

photo_2019-01-09_16-38-29

photo_2019-01-09_16-45-39