شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
7:50:31 - چهارشنبه 11 سپتامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکز تحقیقات اپیدمیولوژی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تاسیس می‌شود
مرکز تحقیقات اپیدمیولوژی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تاسیس می‌شود
با حکمی از سوی وزیر بهداشت، برای تاسیس مرکز تحقیقات اپیدمیولوژی بیماری‌های چشمی در دانشگاه علوم‌پزشکی شاهرود، موافقت اصولی شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموش پزشکی با اخذ مجوز تاسیس مرکز تحقیقات اپیدمیولوژی بیماریهای چشم در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود موافقت اصولی کرد.

به استناد رای صادره در دویست و هفتاد و سومین جلسه مورخ ۹۸/۴/۱۶ شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی با تاسیس مرکز تحقیقات اپیدمیولوژی بیماریهای چشم در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود موافقت اصولی بعمل آمد.

خبر جدید  دانشجویان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای سمنان طی ۳ مرحله به مردم سیل‌زده پلدختر خدمت‌رسانی کردند

گفتنی است، این مراکز به منظور گسترش پژوهش و ارائه راه حل در امور بهداشتی درمانی و با هدف توسعه و بکارگیری دانش بشری در زمینه این علوم، انجام پژوهش های بنیادی اپیدمیولوژیک و بالینی در جهت اصلاح نظام ارائه خدمات بهداشتی درمانی کشور به منظور جوابگویی به نیازهای جامعه اسلامی، جمع آوری، تنظیم و طبقه بندی اسناد، مقالات و مدارک مربوطه و انشار آنها ایجاد می گردند.  
تربیت نیروی انسانی محقق در زمینه این علوم، ترغیب، تشویق و بکارگیری این محققین، کوشش در جلب توجه و همکاری با مراکز تحقیقاتی و اجرایی مربوطه در داخل کشور و همکاری علمی با مراکز تحقیقاتی و آموزشی سایر کشورها و سازمانهای بین المللی با رعایت قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران از دیگر اهداف تأسیس این مراکز می باشد.

خبر جدید  مرضیه امینی جوان ۲۰ ساله بسطامی به پنج بیمار عمر دوباره بخشید

به گفته چمن، رییس این دانشگاه، منابع مالی این مراکز از درآمدهای حاصله از خدمات مراکز طبق ضوابط قانونی، کمک و هدایای اشخاص حقیقی و حقوقی و اعتبارات دولتی در صورت تخصیص تأمین می گردد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد