دوشنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۹
0:34:00 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ممنوعیت صدور مجوز مشاغل خانگی مرتبط با طیور در سمنان
ممنوعیت صدور مجوز مشاغل خانگی مرتبط با طیور در سمنان
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سمنان بر ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی و ترویجی پیشگیری از آنفلوانزای پرندگان در سمنان تأکید کرد . به گزارش ایسنا، علی آقا شاهی در جلسه کمیته فنی که با موضوع پیشگیری از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و در سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سمنان برگزار شد اظهار کرد: آنفلوانزای فوق […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سمنان بر ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی و ترویجی پیشگیری از آنفلوانزای پرندگان در سمنان تأکید کرد .

به گزارش ایسنا، علی آقا شاهی در جلسه کمیته فنی که با موضوع پیشگیری از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و در سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سمنان برگزار شد اظهار کرد: آنفلوانزای فوق حاد طیور یک بیماری ویروسی در بین پرندگان است که در فصل زمستان شیوع پیدا می‌کند .

وی با بیان اینکه رعایت اصول بهداشتی در مرغداری‌های استان سمنان سبب کنترل و عدم شیوع این بیماری می‌شود بیان کرد: با رعایت اصول بهداشتی از سوی مرغداری‌های استان سمنان، موج نخست بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در این استان مشاهده نشد و انتظار می‌رود تا این روند ادامه یابد .

خبر جدید  طراحی سامانه پدافندی باور 373

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سمنان با تأکید بر اینکه شیوع این بیماری سبب تلفات شدید در طیور شده و این مهم ممکن است بر بازار مصرف محصولات مرتبط با طیور تأثیر بگذارد بیان کرد: باید با رعایت مسائل بهداشتی و بررسی دقیق موارد غیرعادی از شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در مرغداری‌های سمنان پیشگیری کرد .

خبر جدید  فعالیت موکب الرضا (ع) در سمنان آغاز شد

وی با اشاره به برخی مصوبات این نشست گفت: باتوجه به شیوع این بیماری مشترک مقرر شد تا دوره‌های آموزشی و ترویجی برای گروه‌های مختلف هدف مرغداران صنعتی بومی روستایی عمومی مردم و به‌ویژه روستاییان با همکاری مشترک جهاد کشاورزی، دامپزشکی شرکت تعاونی مرغداران، بخشداری و دهیاری‌ها برگزار شود .

برگزاری ممنوعیت صدور مجوز مشاغل خانگی در حوزه طیور یا ماکیان و فرآورده‌های آن از دیگر مصوبات مهم این جلسه در راستای مبارزه با شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در سمنان بود همچنین تشدید اقدامات بهداشتی و قرنطینه‌ای به مرغداران از سوی شرکت تعاونی مرغداران و تلاش در جهت گزارش تلفات غیرعادی پرندگان به دامپزشکی و عدم خرید طیور از سایر استان‌ها از دیگر از مصوبات این نشست بود.

خبر جدید  ۹۰ درصد مداحان سمنانی عضو سامانه طوبی هستند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد