سه شنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۸
۲۰:۱۶:۲۷ - سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه عرضه کالا در شاهرود برگزار می شود
نمایشگاه عرضه کالا در شاهرود برگزار می شود
شاهرود- ایرنا – رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهرود گفت : نمایشگاه عرضه کالا ۱۵ اسفندماه در سالن انبار غله این شهرستان با مشارکت اصناف برگزار می شود.

محمدرضا کاملی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که کالاها در این نمایشگاه با حداقل ۱۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد افزود : برگزاری این نمایشگاه به میزان قابل توجهی از هزینه های مردم را کم خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: طبق توافقی که با اتحادیه پوشاک انجام شده ، امسال نمایشگاه پوشاک یا حراج و فروش فوق العاده نیز برگزار خواهدشد .
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهرود گفت: طبق روال سالهای گذشته طرح های نظارتی و بازرسی از اسفندماه آغاز شده است، این طرح های نظارتی با گشت های مشترک و هماهنگی هایی که با تعزیرات حکومتی صورت گرفته در ۲ گروه به انجام وظایف خود می پردازند.
کاملی با بیان این که حوزه تنظیم بازار مکمل کار بازرسی است و تا زمانی که تنظیم بازار و کالا نباشد حوزه بازرسی هم وجود ندارد افزود: با پیگیری های صورت گرفته از۱۵ اسفند ماه شکربا قیمت ۳۴ هزار و ۵۰۰ ریال در شهرستان شاهرود توزیع خواهد شد.
وی از توزیع حدود ۷۰ تن شکر در فروشگاه های زنجیره ای خبر داد و گفت: اگر این فروشگاه ها با قیمت بالاتر کالاها را توزیع کنند به تخلفات آن ها رسیدگی خواهد شد.
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شاهرود تصریح کرد: برنج پاکستانی با قیمت هر کیلو ۹۰ هزار ریال و مرغ گرم با قیمت ۱۱۵ هزار ریال در بازار توزیع می شود.
وی تعداد واحدهای بازرسی شده از ابتدای سال را هفت هزارو ۹۰۹ واحد عنوان کرد و افزود: از این تعداد ۵۲۴ واحد متخلف بودند که ارزش ریالی پرونده های متشکله ۴۳ میلیارد و۹۹۲میلیون و ۴۰۰هزار ریال می باشد.
به گزارش ایرنا، شهرستان شاهرود دارای بیش از هشت هزار واحد صنفی دارای پروانه است. این واحدها زیرمجموعه ۳۵ اتحادیه به فعالیت می پردازند.
۷۳۵۹/۶۱۶۷


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد