یکشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸
۱۹:۴۲:۱۹ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان: واگذاری قدس به صهیونیست معامله ننگین قرن است
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان: واگذاری قدس به صهیونیست معامله ننگین قرن است
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان گفت: واگذاری قدس به صهیونیست معامله ننگین قرن است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، آیتالله سید محمد شاهچراغی بعدازظهر امروز در گفتوگو با خبرنگاران ضمن دعوت از عموم مردم ولایتمدار استان سمنان به حضور حداکثری در راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: آمریکا میخواهد قدس را به صهیونیستها واگذار کند.

وی با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس به فرمان امام خمینی (ره) افزود: به فرموده آن پیر فرزانه «قدس پاره تن اسلام است» و بر هر مسلمانی حمایت از قدس و مردم مظلوم فلسطین یک تکلیف است.

نماینده ولیفقیه در استان سمنان فکر شیطانی واگذاری فلسطین به رژیم صهیونیستی را ننگینترین معامله قرن خواند و گفت: این فکر و خیال خام با راهپیمایی حماسی ملتهای مسلمان در روز قدس بهجایی نخواهد رسید.

آیتالله شاهچراغی با تأکید بر اینکه باید شکست آشکاری به این معامله ننگین قرن بدهیم و آن را در نطفه خفه کنیم گفت: ملتهای مسلمان با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر جمله «ما میتوانیم» را به جهانیان اثبات خواهند کرد و به حقیقت آزادی قدس با این جمله محقق خواهد شد.

وی بیان داشت: دست خداوند متعال با جمعیت است و بنابراین اگر در خانه بنشینیم و بگوییم تو ای خدا کاری بکن و اهداف شوم مستکبران را با شکست مواجه کن؛ قطعاً و حتماً نمیشود؛ بنابراین باید ایستاد و حرکت کرد تا ظلم ظالمان به پایان رسد.

نماینده ولیفقیه در استان سمنان از مردم ولایی، شهیدپرور و پیشگام در کارهای خیر خواست بار دیگر و همچون سالهای گذشته حضوری باشکوه، کوبنده، حماسی و حداکثری در راهپیمایی روز قدس داشته باشند.

آیتالله شاهچراغی تأکید کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس بهواسطه حضور امت اسلام در این روز زمینهساز آزادی قدس خواهد بود.

انتهای پیام/ش


منبع :: نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان: واگذاری قدس به صهیونیست معامله ننگین قرن است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد