سه شنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۸
۴:۰۹:۴۰ - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نوروز را در دارالمرحمه سرای مهربانی و زیبایی سپری کنید
نوروز را در دارالمرحمه سرای مهربانی و زیبایی سپری کنید
رئیس ستاد اسکان نوروزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان از دانشگاهیان دعوت کرد تا ایام نوروز را در سمنان دارالمرحمه سرای مهربانی و زیبایی سپری کنند.

محمدرضا شهاب در گفتگو باخبرنگار خبرگزاری آنا در سمناناز آمادگی کامل دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برای پذیرایی و اسکان میهمانان نوروزی خبر داد و اظهار کرد: قرار گرفتن در مسیر دسترسی به مشهدالرضا و بارگاه ملکوتی سلطان مهر ایرانزمین، علی بن موسیالرضا(ع) فرصت خدمتگزاری به زائران آن حضرت را برای این واحد دانشگاهی فراهم کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان افزود: این استان بهدلیل قرارگرفتن در شاهراه ارتباطی جاده ابریشم و کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق ومسیر پایتخت تا مشهد مقدس و بالعکس، سالانه میزبان میلیونها مسافر است.

وی با بیان اینکه سالهای اخیر تلاش مسئولان استان بر این مشی استوار بوده است که سمنان با توجه به ظرفیتهای بسیار خوب و قابل توجهاز معبر به مقصدی برای گردشگری تبدیل شود، تصریح کرد: سمنان به لحاظ گستردگی، تنوع جغرافیایی، تاریخی و فرهنگی از تعدد و تنوع ویژهای برخوردار استبهگونهای که علاوه بر میراث ماندگار فرهنگی و آثار و بناهای تاریخی چند هزار ساله، بارگاه ملکوتی امامزادگان و مفاخر و مشاهیر ادبی و عرفانی، منابع طبیعی و منابع بکر و دستنخوردهای مانند کویر، جنگل، مناطق خشک و بیابان، مناطق سرسبز، جمیع اضداد طبیعت را در خود جای داده است.

این مسئول با آرزوی ایامی خوش، تعطیلات و سفری خاطرهانگیز در ایام نوروزی با دعوت از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی برای سفر به این استان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با فعالسازی ستاد اسکان نوروزی در واحد سمنان، تدابیر لازم را برای فراهمسازی امکانات و رفع نواقص اندیشیده تا بتوانیم میزبان شایستهای برای میهمانان باشیم.

رئیس ستاد اسکان نوروزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان افزود: همکارانی که تمایل دارند به این استان سفر کنند، میتوانند از طریق سامانه ساجد به ثبتنام و رزرو میهمانسرای واحد سمنان اقدام کنند.

شهاب خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی درخور بهترین و مناسبترین خدمت، رسیدگی و امکانات رفاهی و در شأن جامعه دانشگاهی است و این واحد دانشگاهی در نظر دارد در مسیر پذیرایی از دانشگاهیان حداکثر تلاش خود را انجام دهد.

وی یادآور شد: میهمانسرای فرهیختگان واحد سمنان، واقع در مجتمع این دانشگاه در شهرک دانشگاهی سمنان با بهترین امکانات رفاهی فرصتی است تا مسافران و زائران امام رضا(ع) علاوه بر اقامت در مسیر سفر نوروزی خود از آن و ظرفیتهای گردشگری شهر سمنان بازدید کنند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد