چهارشنبه, ۱۸ تیر , ۱۳۹۹
3:11:52 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ محدودیتی برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در استان سمنان وجود ندارد
هیچ محدودیتی برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در استان سمنان وجود ندارد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اعلام اینکه بهای حمل‌ونقل در استان سمنان برای نوروز امسال هیچ‌گونه افزایشی ندارد گفت: هیچ محدودیتی برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در استان سمنان وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حبیبالله خجسته پور عصر امروز در جمع برخی مدیران اقتصادی و فرهنگی استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان اظهار داشت: باید خدمات و اقدامات انجامشده در عرصههای مختلف به اطلاع مردم رسانده تا در جامعه آرامش ذهنی ایجاد شود.

وی با تأکید بر لزوم اطلاعرسانی شفاف از وضعیت اقتصادی کشور به مردم تأکید کرد: مردم در جریان اقدامات امور اقتصادی کشور قرار گیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به اقدامات انجامشده در حوزههای مختلف برای نوروز گفت: هیچ محدودیتی برای تأمین کالاها و اقلام اساسی مورد نیاز مردم استان وجود ندارد.

خبر جدید  مردم استان سمنان در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی راهپیمایی می‌کنند

خجسته پور اظهار داشت: نظارت مستقیم مدیران دستگاههای اجرایی در امر اطلاعرسانی یکی از راهکارهایی که از انتشار اخبار کذب در جامعه جلوگیری میکند.

خجسته پور ادامه داد: بهمنظور اطلاعرسانی دقیق، شفاف و بهموقع باید ایجاد کانالهای ارتباطی مرجع در شبکههای پیامرسان در دستور دستگاههای اجرایی استان قرار گیرد و اخبار تخصصی دستگاهها از این طریق در اختیار خبرنگاران و اصحاب رسانه قرار گیرد.

وی بیان داشت: باید کلیپهایی برای رفع نگرانی مردم در خصوص عدم برخورد با متخلفان و نظارتهای انجامشده در حوزه تنظیم بازار تهیه و در شبکههای مجازی و صداوسیما منتشر شود.

معاون استانداری سمنان با تأکید بر اینکه مدیران استان در تعطیلات نوروز باید در استان و حوزه خدمتی خود حضورداشته باشند گفت: مسئولان دستگاههای متولی حوزه بهداشت درمان همچون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی باید در ایام تعطیلات نوروز بهصورت شبانهروز در استان حضورداشته باشند.

خبر جدید  فرمانده سپاه استان سمنان: شوراهای محله اسلامی ظرفیت مناسب برای آسیب شناسی محله‌هاست

خجسته پور عنوان کرد: باید مجدداً برای نوروز امسال نقاط کور مخابراتی در سطح جادههای استان بررسی و رفع مشکل شوند.

وی با بیان اینکه نباید هیچگونه افزایش قیمتی در حملونقل در نوروز ۹۸ داشته باشد افزود: باید بر این مهم در ناوگان عمومی نظارت دقیق اعمال شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بر تأمین نقدینگی مستمر بانکها در ایام نوروز تأکید کرد و گفت: باید ساعت کار شعب کشیک در بانکهای استان برای عموم مردم اطلاعرسانی شود.

خبر جدید  ظرفیت فضای مجازی برای نشر آموزه‌های دینی به کارگیری شود

خجسته پور سازمان میراث فرهنگی استان را موظف به اطلاعرسانی نرخ مراکز ارائه خدمات رفاهی و هتلینگ استان کرد و گفت: ستاد اجرایی خدمات سفر به استان سخنگویی واحد داشته باشد.

وی عنوان کرد: دستگاههای اجرایی استان و موظف هستند در صورت نبود ظرفیت در واحدهای اقامتی در خدمت گردشگران و مسافران نوروزی باشند.

معاون استانداری سمنان با بیان اینکه بهمنظور معرفی قابلیتهای گردشگری استان از ظرفیت تمامی رسانههای استان استفاده شود، گفت: بازدید سرزده از واحدهای اقامتی و خدماتی استان و همچنین نظارت فرمانداران از حوزههای مختلف شهرستان در ایام نوروز به همراه گروههای خبری انجام شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد