پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
10:37:31 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وقوع ۸ سانحه جرحی در جاده‌های استان سمنان/ یک نفر جان باخت
وقوع  ۸ سانحه جرحی در جاده‌های استان سمنان/ یک نفر جان باخت
سرهنگ حسن خسروجردی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه طی تعطیلات دو روز گذشته هشت سانحه جرحی و یک حادثه فوتی در جاده‌های استان سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: در مجموع این حوادث ۱۳ مجروح و یک کشته بر جای گذاشت. وی با اشاره به حادثه فوتی دو روز گذشته، افزود: ساعت۱:۲۰ […]

سرهنگ حسن خسروجردی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه طی تعطیلات دو روز گذشته هشت سانحه جرحی و یک حادثه فوتی در جاده‌های استان سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: در مجموع این حوادث ۱۳ مجروح و یک کشته بر جای گذاشت.

وی با اشاره به حادثه فوتی دو روز گذشته، افزود: ساعت۱:۲۰ روز پنج‌شنبه بی‌توجهی راننده پژو ۴۰۵ در کیلومتر پنج محور سمنان-دامغان واژگونی خودرو و مرگ در دم این راننده را رقم زد.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه طی دو روز گذشته چهار حادثه واژگونی خودرو نیز اتفاق افتاده است، ابراز داشت: با توجه به کویری و یکنواختی محورهای استان از رانندگان تقاضا داریم به محض احساس خستگی و خواب‌آلودگی بلافاصله در اولین توقفگاه استراحت و سپس طی مسیر کنند.

خسروجردی بابیان اینکه از مجموع حوادث دو روز اخیر پنج فقره به علت بی‌توجهی راننده به جلو گزارش‌شده است، تصریح کرد: رانندگان باید به محض احساس عدم هوشیاری بلافاصله توقف و به طور کامل از خودرو پیاده شوند زیرا استراحت یک ربع بعد از یک ساعت رانندگی می‌تواند از وقوع حوادث ناگوار و جبران ناپذیر جلوگیری کند.

وی بابیان اینکه سه مورد حادثه به دلیل ناتوانی رانند در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده است، افزود: توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب می‌تواند خاطره سفر را برای سرنشینان خودرو دلنشین کند.

خسروجردی تردد در محورهای مواصلاتی استان سمنان را روان خواند و اضافه کرد: هم‌اکنون محورهای استان از نظر وضعیت آب و هوایی ابری است که در ارتفاعات احتمال مه گرفتگی وجود دارد لذا از رانندگان تقاضا داریم قبل از حرکت تجهیزات زمستانی خودرو را موردبررسی قرار دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد