یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
20:04:04 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پایان‌نامه‌های دانشجویی با رویکرد پدافند غیرعامل حمایت می‌شوند
پایان‌نامه‌های دانشجویی با رویکرد پدافند غیرعامل حمایت می‌شوند
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: پایان‌نامه‌های تحقیقاتی دانشجویی با رویکرد پدافند غیرعامل توسط اداره كل پدافند غيرعامل استانداری حمایت می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سمنان،ایرج کارخایی ظهر امروز با حضور در جلسه کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در جمع مسئولان این واحد دانشگاهی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت و توانمندی علمی و پژوهشی مناسبی برای تأثیرگذاری و پیشبرد اهداف و برنامههای پدافند غیرعامل دارد.

وی گفت: تلاش میکنیم در این عرصه با کمک و ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی بهویژه دانشگاه آزاد اسلامی به فرهنگسازی و ترویج گفتمان پدافند غیرعامل است، دست یابیم.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنانخاطرنشان کرد: بیشک اهداف عالی پدافند غیرعامل در دانشگاهها تحقق خواهد یافت.

کارخایی با یادآوری تهدیدات فراروی نظام مقدس جمهوری اسلامی، تغییر ماهیت این تهدیدها را بیانو تصریح کرد: امروز تهدیدات در عرصههای مختلف چه به لحاظ شکلی و به لحاظ محتوایی تغییرات وسیعی یافته است.

خبر جدید  بسیج دانشجویی کانون همگرایی و همدلی در دانشگاه آزاد اسلامی است

وی پدافند غیرعامل را موضوعی تخصصی و دانشمحور عنوان کرد و افزود: در تهدیدهای جدید از فناوریهای نوین، تکنولوژی و دانش استفاده و با گذشت زمان بهسرعت بر میزان و تنوع آنها افزوده میشود، برای رویارویی با این تهدیدها باید با بهرهگیری از توان مراکز علمی و دانشگاهی قد علم کرده و مقابله کنیم.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان توانمندیهای دانشگاه آزاد اسلامی در عرصههای مختلف کشور را بیان کردو گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیتو توانمندی علمی و پژوهشی مناسبی برای تأثیرگذاری و پیشبرد اهداف و برنامههای پدافند غیرعامل دارد.

خبر جدید  فعالیت احزاب محدود به مواقع خاص نشود

کارخایی اظهار کرد: برگزاریهمایشها و دورههای آموزشیتخصصی و عمومی برای شناخت بیشتر مباحث مربوط به پدافند غیرعامل راهی مؤثر برای نهادینه کردن این بحث در جامعه است.

وی افزود: حمایت از پایاننامههای دانشجویی با رویکرد پدافند غیرعامل و همچنین فعالیتهای تحقیقاتی که در این عرصه باشد از اولویتهای کاری حوزه پدافند غیرعامل محسوب میشود.

این مقام مسئول همکاری بیش از پیش دانشگاه آزاد اسلامی و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری را خواستار شد و با طرح پیشنهاد تنظیم تفاهمنامه همکاری مشترک پیگیری امور بر اساس یک سند مشخص و برنامهمند اظهار کرد: زمینه مساعدی برای همکاریهای مشترک در رابطه با آموزش، فرهنگسازی و برنامههای تحقیقاتی وجود دارد.

خبر جدید  تصفیه پساب کارخانه‌های صنعتی با فیلترهای زیستی

به گزارش آنا، در این جلسه که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، مدیران استانی پدافند غیرعامل و معاونان و مدیران اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در سالن جلسات ساختمان اداری این واحد دانشگاهی برگزار شد، شرکتکنندگان بر همکاری بیشتر این دو نهاد برای دستیابی به اهداف قابلقبول تأکید کردند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/


منبع :: پایان‌نامه‌های دانشجویی با رویکرد پدافند غیرعامل حمایت می‌شوند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد