پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰
13:34:15 - یکشنبه 13 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت ۳۰۰ میلیون تسهیلات ساخت مسکن به مددجویان استان سمنان
پرداخت ۳۰۰ میلیون تسهیلات ساخت مسکن به مددجویان استان سمنان
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت مسکن به مددجویان استان سمنان پرداخت‌شده است گفت: ۱۹۵ درصد از تعهدات کمیته امداد در بهسازی منازل مسکونی مددجویان محقق شد. شعار سال: مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت مسکن به مددجویان استان سمنان پرداخت‌شده […]

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت مسکن به مددجویان استان سمنان پرداخت‌شده است گفت: ۱۹۵ درصد از تعهدات کمیته امداد در بهسازی منازل مسکونی مددجویان محقق شد.

شعار سال: مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت مسکن به مددجویان استان سمنان پرداخت‌شده است گفت: ۱۹۵ درصد از تعهدات کمیته امداد در بهسازی منازل مسکونی مددجویان محقق شد.
 سید جواد رضوی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تأمین مسکن برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان سمنان یکی از مهم‌ترین رویکردهای این نهاد است.

خبر جدید  برگزاری مراسم یادبود شهید پازوکی در سمنان

وی با بیان اینکه سال گذشته بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تسهیلات ساخت مسکن به مددجویان استان سمنان پرداخت شد افزود: در این راستا ۷۵ نفر از مددجویان متقاضی مسکن صاحب‌خانه شدند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بیان کرد: فقرزدایی و رفع محرومیت یکی دیگر از اهداف مهم کمیته امداد استان سمنان در این عرصه است و بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان در این بخش هزینه شده است.

وی تعهد کمیته امداد برای مقاوم‌سازی و بهسازی منازل مسکونی مددجویان را ۵۲۳ واحد در سال گذشته اعلام کرد و گفت: کمیته امداد توانست یک هزار و ۱۰ واحد مسکونی را طی یک سال گذشته مقاوم‌سازی و بهسازی کند.

خبر جدید  همایش عفاف و حجاب شهرستان گرمسار در قاب تصاویر

رضوی با اشاره به اینکه ۱۹۵ درصد از تعهدات کمیته امداد در این بخش محقق شده است اضافه کرد: این پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۳۶۶ میلیون تومان اجرایی شد و باید در این بخش نسبت به توسعه مشارکت‌های مردمی و خیران استان اقدامی اساسی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه امسال برای مقاوم‌سازی ۱۲۰ واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش برنامه‌ریزی کردیم ابراز داشت: اصلاح بافت‌های فرسوده شهری و روستایی برای جلوگیری از خطرات ناشی از سیل، زلزله و سایر بلاهای طبیعی در دستور کار دولت قرار دارد که در این راستا کمیته امداد نیز همکاری لازم برای تسهیل این امر برای مددجویان استان را انجام می‌دهد.

خبر جدید  دستگیری عامل انتشار تصاویر بانوان شاهرودی در فضای مجازی

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان تصریح کرد: مشارکت خیران در این بخش می‌تواند نسبت به‌سرعت دهی و ارتقای سطح کیفی مصالح بهسازی و مقاوم‌سازی منازل مددجویان تأثیرگذار باشد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۲۴۸۹۹ ، www.tasnimnews.com

مسترفالو

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد