پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
14:04:51 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه نهالکاری در سرخه با اعتبار ۱۵۴میلیون تومان افتتاح شد
پروژه نهالکاری در سرخه با اعتبار ۱۵۴میلیون تومان افتتاح شد
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی منابع طبیعی استان سمنان، حمید رضا همتی با بیان اینکه پروژه نهالکاری در سرخه با اعتبار ۱۵۴ میلیون تومان افتتاح شد، تاکید کرد: اهداف اجرای این پروژه مقابله با فرسایش بادی، بیابانزدایی است. وی افزود: این طرح همچنین به دنبال جلوگیری از حرکت شن های روان […]

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی منابع طبیعی استان سمنان، حمید رضا همتی با بیان اینکه پروژه نهالکاری در سرخه با اعتبار ۱۵۴ میلیون تومان افتتاح شد، تاکید کرد: اهداف اجرای این پروژه مقابله با فرسایش بادی، بیابانزدایی است.

وی افزود: این طرح همچنین به دنبال جلوگیری از حرکت شن های روان و کنترل ریزگردها جلوگیری از فرسایش آبی و تقویت سفره‌های آبی منطقه، حرکت ماسه‌های روان روی اراضی کشاورزی، مناطق مسکونی، خطوط ارتباطی، شبکه آبیاری و سامانه‌های آب‌رسانی از طریق افزایش تولید پوشش گیاهی است.

خبر جدید  رویش انقلابی ... + فیلم

رئیس منابع طبیعی سرخه گفت: اجرای این طرح جلوگیری از مهاجرت روستاییان و ازدیاد بیکاری پنهان و آشکار را نیز دنبال خواهد کرد.

همتی در ادامه افزود: آثار و پیامدهای مثبت مقابله با بیابان زایی، حفاظت از تاسیسات اقتصادی و زیر بنایی، مراکز صنعتی، کشاورزی و منابع آب، ایجاد شرایط مناسب زیستی، تثبیت جوامع شهری و روستایی و ایجاد تعادل و پایداری نسبی منابع آب، خاک و پوشش گیاهی در اکوسیستم های شکننده بیابانی است.

خبر جدید  تجلیل از فعالان عرصه مهارت آموزی در استان سمنان + فیلم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد