یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹
11:55:14 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیوست پدافند غیرعامل باید برای طرح‌های توسعه‌ای استان سمنان تدوین شود
پیوست پدافند غیرعامل باید برای طرح‌های توسعه‌ای استان سمنان تدوین شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان بر ضرورت تدوین پیوست پدافند غیرعامل برای طرح‌های توسعه‌ای این استان تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، منوچهر فخری بعد از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان بر اهمیت پدافند غیرعامل تأکید کرد و اظهار داشت: لازم است در تدوین اهداف و برنامهها و پیوستهای پدافند غیرعامل در امور مختلف ازجمله طرحهای تملک دارایی و سرمایهای، زیرساختی و همچنین طرحهای توسعه استانی، طرح جامع پدافند غیرعامل بهعنوان موضوعی مهم و حساس لحاظ شود.

وی بر نقش مهم و اساسی پدافند غیرعامل در پایداری ملی کشور تأکید کرد و گفت: شکلگیری فرهنگ جامع پدافند غیرعامل و تبیین اصول و مبانی آن برای آحاد مردم از مسائلی است که باید موردتوجه جدی مسئولان قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: هر فردی در هر جایگاهی موظف به رعایت و اجرای اصول و مقررات پدافند غیرعامل در جامعه است.

خبر جدید  ۱۲۰ هزار متر مربع به فضای سبز شهر سمنان اضافه شد

فخری با اشاره به اینکه در تحقق پدافند غیرعامل همکاری و تعاملی مناسب از سوی معاونت عمرانی برقرار بوده و این روند ادامه خواهد یافت افزود: پدافند غیرعامل تفکری جدید نشأت گرفته از منویات رهبر معظم انقلاب است که باید بهطور جامع و کامل اصول و اولویتهای آن عملیاتی شود.

خبر جدید  مردم استان سمنان نقش پررنگی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند

وی تأکید کرد: نیاز به طرح و برنامه مدون و منسجم در هنگام بروز حوادث و بحرانهای مختلف بیش از هر زمان دیگری احساس میشود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان تصریح کرد: اگر برنامهای جامع که نگاهی همهجانبه به مسائل مختلف دارد، وجود نداشته باشد؛ بدون شک نمیتوانیم اقدام و عملکردی مناسب در هنگام بروز حوادث طبیعی و غیرطبیعی داشته باشیم و قطعاً شاهد بروز خسارتهای جبرانناپذیر نیز خواهیم بود.

خبر جدید  یادواره شهید «ابراهیم هادی» در سمنان برگزار شد

فخری افزود: تهیه و تدوین طرحهای کاربردی میتواند نقش کمککننده و راهنما را در پیشگیری قبل از وقوع انواع حوادث مترقبه و غیرمترقبه داشته باشد.

به گزارش تسنیم، در این دیدار که کارکنان اداره کل پدافند غیرعامل نیز حضور داشتند، مدیرکل این اداره گزارشی از اقدامات و برنامههای آتی پدافندی در سال ۹۸ ارائه داد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: پیوست پدافند غیرعامل باید برای طرح‌های توسعه‌ای استان سمنان تدوین شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد