جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹
14:24:15 - چهارشنبه 23 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگاه‌های کوچک در مناطق روستایی استان سمنان توسعه یابد
کارگاه‌های کوچک در مناطق روستایی استان سمنان توسعه یابد
استاندار سمنان با تأکید بر لزوم نظارت بر طرح‌های اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان، بر لزوم توسعه کارگاه‌های کوچک در مناطق روستایی استان سمنان تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علیرضا آشناگر بعدازظهر امروز در دیدار با مدیرکل و معاونان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی و پایش طرحهای اشتغال، چینش طرحهای کاربردی و گزینش افراد متخصص، کمترین انحراف را در اجرای طرحهای اشتغال به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به نقش مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) در اجرای سیاستها و اهداف دولت در زمینه اشتغال، از کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان سمنان به عنوان یکی از دستگاههایی یاد کرد که امید و توقع در آن برای توسعه این استان وجود دارد.

استاندار سمنان گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با تحت حمایت قرار دادن قسمت وسیعی از جمعیت و داشتن ظرفیتهای مطلوب میتواند در توسعه و پیشرفت استان سمنان تأثیر بسزایی داشته باشد.

خبر جدید  سمنان| بزرگداشت آیت‌الله جوادی آملی امسال برگزار می‌شود

آشناگر با تأکرد بر لزوم کاهس فقر مطلق در کشور و استان سمنان تصریح کرد: تحقق این امر ما را در دستیابی به شاخصهای توسعه استان سمنان کمک خواهد کرد.

وی بابیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) در کشور با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی و پایش طرحهای اشتغال، چینش طرحهای و گزینش افراد متخصص، کمترین انحراف را در اجرای طرحهای اشتغال به خود اختصاص داده است بیان کرد: سایر دستگاههای اجرایی باید از این رویه الگوبرداری کنند.

خبر جدید  خسارت ۱۰۰۰ میلیاردی سیل در استان سمنان/برخی واحدهای مسکونی کالپوش باید تخلیه شود

استاندار سمنان با تأکید بر اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان باید تلاش کند سهم ۱۰۰ درصد اعتبارات در نظر گرفتهشده اشتغال در این استان جذب شود تصریح کرد: یکی از راههای توانمندی مددجویان این نهاد ایجاد اشتغال است.

آشناگر بابیان اینکه مکاشفت در صورتی اتفاق میافتد که تعداد فقرا در جامعه کم شود تصریح کرد: تعداد فقرا تنها با پرداخت مستمری کاهش نمییابد؛ بلکه توانمندی از طریق امید اشتغال و آموزش است.

خبر جدید  سمنان| ۴۰۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال عشایری و روستایی در کشور جذب شد

آشناگر راهاندازی کارگاههای کوچک در مناطق روستایی، ایجاد خانههای بوم گردی را باهدف ایجاد اشتغال در مناطق روستایی برشمرد و گفت: رونق اشتغال در روستا بهویژه برای مددجویان نهاد رونق اقتصادی و در افزایش شاخص توسعه استان سمنان مؤثر است.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد