شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
20:19:24 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمبودمنابع مالی برخی تصمیمات و پروژه‌ها را با مشکل مواجه کرده است
کمبودمنابع مالی برخی تصمیمات و پروژه‌ها را با مشکل مواجه کرده است
سمنان – استاندار سمنان بابیان اینکه برخی تصمیمات خوب دولت به علت کمبود منابع مالی اجرایی نشده است، گفت: محدودیت منابع علاوه بر دولت، صاحبان مشاغل و صنایع را نیز تضعیف می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا آشناگر شامگاه چهارشنبه در نشستی با اعضای خانه کارگر استان سمنان در محل این این مرکز، بابیان اینکه برخی تصمیمات خوب دولت به علت نبود منابع مالی اجرایی نشده است، ابراز داشت: بعضاً در درون دولت تصمیمات خوبی اتخاذ می‌شود اما محدودیت منابع مانع از به نتیجه رسیدن مطلوب این برنامه‌ریزی‌ها خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه محدودیت منابع، دولت را با مشکلات عدیده مواجه می‌کند، اضافه کرد: این امر نه تنها بدنه دولت بلکه موجب ایجاد معضلاتی نیز برای صاحبان سرمایه و بخش خصوصی نیز می‌شود.

خبر جدید  مشارکت ۷۸ درصدی شاهرودی‌ها در انتخابات پیشین

استاندار سمنان بابیان اینکه اکثر مشکلات امروز کشور نیز ریشه در جنگ اقتصادی دارد، ابراز داشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی به‌صراحت اعلام کردند که در جنگ اقتصادی با ما قرار دارند اما از سوی دیگر می‌توان با وحدت و همدلی و تکیه‌بر ارزش‌ها و منابع درون در این جنگ پیروز شد.

خبر جدید  سیلاب ۲.۳۵ میلیارد تومان به تأسیسات شبکه برق مهدی‌شهر خسارت زد

آشناگر بابیان اینکه همه توجه دولت و تصمیم‌گیران باید به سمت رفع مشکلات بخش کارگری باشد، تصریح کرد: بیش از ۷۰ درصد جمعیت شاغل استان سمنان بیمه‌شده تأمین اجتماعی هستند که می‌بایست با حمایت کارگران و صاحبان سرمایه بحران جنگ اقتصادی را پشت سر گذاشت.

وی بابیان اینکه مدت بسیار زیادی است که با تشکل خانه کارگر در کشور آشنایی داشته و بیشترین تعامل را با اعضای خانه کارگری داشته‌ام، اضافه کرد: خانه کارگر علی‌رغم تمامی مشکلاتی که بر سر راه آن‌ها وجود داشت، در بحث تصمیم‌گیری‌ها، بسیار مطلوب عمل کرده است.

کد خبر ۴۵۶۷۷۱۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  گفت و گو‌ مستقیم‌ با‌ مردم در ‌مواقع بحران، بسیا‌ر موثر و ضروری است
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد