دوشنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۹
10:28:58 - دوشنبه 15 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمبود آب؛ مهمترین مشکل پیش‌روی توسعه سمنان
کمبود آب؛ مهمترین مشکل پیش‌روی توسعه سمنان
نماینده مردم سمنان؛ مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی معتقد است که استان سمنان با رفع مشکل کم آبی به استانی پیشرو در همه بخش ها تبدیل می شود. شعار سال: احمد همتی در نهمین جلسه ی شورای اداری استان اظهار کرد: استان سمنان از ظرفیت های متنوع و متعددی در بخش های مختلف صنعتی، […]

نماینده مردم سمنان؛ مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی معتقد است که استان سمنان با رفع مشکل کم آبی به استانی پیشرو در همه بخش ها تبدیل می شود.

شعار سالاحمد همتی در نهمین جلسه ی شورای اداری استان اظهار کرد: استان سمنان از ظرفیت های متنوع و متعددی در بخش های مختلف صنعتی، معدنی، کشاورزی و همچنین نیروی انسانی کارآمد برخوردار است و این پتانسیل ها، سمنان را به استانی شاخص از نظر زمینه های توسعه تبدیل کرده است.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان، با بیان اینکه کمبود منابع آبی مهمترین مشکل فراروی توسعه این استان دانست و گفت: از همین رو اگر مشکل آب در استان برطرف شود می توانیم جز استانهای پیشرو باشیم و پذیرای جمعیتی بیش از جمعیت فعلی باشیم.

وی مدیران استان سمنان را مدیرانی مجرب دانست و افزود: استان سمنان جدای از منابع انسانی از پتانسیل های کم نظیری در بخش های معدنی، صنعتی و انسانی برخوردار است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه دشمنان می کوشند که اوضاع کشور را بی ثبات نشان دهند تصریح کرد: دشمنان نظام و از جمله امریکا در تلاش است تا ایران را بی ثبات نشان دهد .

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبرفوری ، تاریخ انتشار ۲۴دی ۹۶، کدمطلب:۲۶۰۴۷۲، www.khabarfoori.com

خبر جدید  زائران اربعین در چهار چوب قوانین کشور میزبان عمل کنند

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد