دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹
14:17:22 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمبود کالاهای اساسی در بازار استان سمنان وجود ندارد
کمبود کالاهای اساسی در بازار استان سمنان وجود ندارد
سمنان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: کمبود کالاهای اساسی مانند برنج، شکر، گوشت قرمز و گوشت مرغ در بازار هشت شهرستان استان وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، حبیب الله خجسته پور روز دوشنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: اصحاب رسانه با اطلاع رسانی دقیق به مردم از موجودی کالاهای راهبردی استان سمنان در تامین شدن کالاهای اساسی اطمینان خاطر برای جامعه ایجاد کنند.
وی خاطرنشان کرد: آرامش روانی مردم در آستانه نوروز ۹۸ باید افزایش یابد و به هیچ عنوان نگرانی در رابطه با کمبود کالاهای اساسی در استان وجود ندارد.
خجسته پور اضافه کرد: با اطلاع رسانی دقیق از سوی رسانه ها، مردم از موجودی انبارهای ذخایر کالای استان اطمینان حاصل می کنند و آحاد جامعه از عملکرد مدیران دستگاه های آگاه می شوند.

** مدیران نظارت مستقیم اطلاع رسانی را برعهده بگیرند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی نظارت مستقیم اطلاع رسانی در بخش های مختلف خدمات رسانی به مردم را برعهده بگیرند.
خجسته پور ادامه داد: در آستانه نوروز ۹۸ تمام برنامه های کاری مدیران دستگاه های اجرایی با پیوست های اطلاع رسانی همراه باشد و ستاد تنظیم بازار سخنگویی برای اطلاع رسانی دقیق به مردم تعیین کند.
وی افزود: از بیستم اسفند ۹۷ تا بیستم فروردین ۹۸ تمامی دستگاه های خدمات رسان برای تنظیم بازار تلاش کنند و اطلاع رسانی دقیقی در این بخش انجام شود.

خبر جدید  اعتراض دوستداران محیط زیست شاهرود نسبت به برداشت معدن شاهوار

** مدیران در نوروز در دسترس باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی در صورت حضور نداشتن در اداره، از طریق تلفن همراه در دسترس باشد و جانشینی برای خود در روزهایی که در محل خدمت حضور ندارند انتخاب کنند.
خجسته پور تصریح کرد: دستگاه های اجرایی خدمات رسان با برگزاری نشست های خبری مهم ترین اقدام ها و عملکرد خود را به مردم اطلاع رسانی کنند.
وی اضافه کرد: شماره تلفن هایی برای اعلام شکایت های مردم از سوی دستگاه های اجرایی استان اطلاع رسانی شود و مدیران مستقیم بر نحوه پاسخگویی ها نظارت داشته باشند.

خبر جدید  مرغ تولیدی در سمنان فاقد باقیمانده دارویی است

** بازدید فرمانداران از خدمات نوروزی افزایش یابد
خجسته پور افزود: بازدید فرمانداران استان سمنان از نحوه عملکرد دستگاه های اجرایی استان افزایش یابد و تمامی شرایط برای خدمت رسانی به مسافران سنجیده شود.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی در کنار خدمت دهی به گردشگران به مشکلات احتمالی شهروندان هم رسیدگی کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در نوروز نقش بسیار پررنگی دارد و با توجه به تردد قابل توجه مسافران از جاده های استان باید در بخش بهداشت و درمان عملکرد خوبی از این دانشگاه شاهد باشیم.
به گزارش ایرنا، در این نشست چند تن از مدیران دستگاه های اجرایی گزارشی در نحوه خدمات رسانی به مسافران نوروزی در استان سمنان ارایه کردند.
۷۳۳۹/۶۱۰۳

خبر جدید  گازرسانی مهم ترین مطالبه اهالی دربند مهدیشهر است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد