جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹
1:02:56 - دوشنبه 14 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گرانی پروازهای هوایی منجر به کاهش سفر به عتبات عالیات در سمنان شد
گرانی پروازهای هوایی منجر به کاهش سفر به عتبات عالیات در سمنان شد
مدیرکل حج و‌ زیارت استان سمنان گفت: گرانی‌های اخیر پروازهای هوایی منجر به کاهش سفر به عتبات عالیات در استان سمنان شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، خلیل دلپاک عصر امروز درنشست فرودگاه بینالمللی شاهرود در فرمانداری شهرستان شاهرود اظهار داشت: افزایش قیمت بلیط هوایی از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان منجر به کاهش سفر به عتبات عالیات شد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته چهار هزارو ۵۰۰ نفر زائران سمنانیاز فرودگاه امام خمینی(ره) به عتبات عالیات اعزام شد تصریح کرد: از سال ۹۶ شاهد کاهش چشمگیر مسافران هستیم و امیدوارم با بهرهگیری از ظرفیت فرودگاه بینالمللی شاهرود شاهد شرایط مطلوبی برای سفر زائران سمنانی به عتبات عالیات باشیم.

مدیرکل حج و زیارت استان سمنان بابیان اینکه اعزام حاجیان از استان پیگیری میشود خاطرنشان کرد: یکهزار و ۲۰۰ نفر از استان سمنان به عتبات عالیات اعزام میشوند.

خبر جدید  المپیاد استعدادیابی ورزش بسیج کشور در استان سمنان برگزار می‌شود

دل پاک با اشاره به اینکه یکهزار و ۲۰۰ زائر از استان در قالب ۱۰ تا ۱۲ کاروان به سرزمین وحی اعزام میشوند، بیان کرد: این تعداد زائر فرصت بسیار خوبی برای فرودگاههای استان هستند؛ از این رو اعزام حاجیان از فرودگاههای استان سمنان پیگیری میشود.

وی با اشاره به شرایط مورد نیاز برای اعزام زائران خانه خدا از فرودگاه بینالمللی شاهرود، آماده شدن این فرودگاه برای نشست و برخاست هواپیماهای پهنپیکر را از جمله این شراط عنوان و تصریح کرد: درصورتیکه فرودگاه بینالمللی شاهرود تائید کند که توانایی نشستوبرخاست هواپیماهای پهنپیکر را دارد؛ میتوان اعزام زائران از این فرودگاه را به سازمان حج و زیارت پیشنهاد داد.

خبر جدید  صنایع تبدیلی و تکمیلی در روستاهای استان سمنان توسعه می‌یابد

مدیرکل حج و زیارت استان سمنان خاطرنشان کرد: ۵۰ درصد پروازهای بین ایران و عربستان از سوی شرکتهای سعودی انجام میشودو تنها ۵۰ درصد این پروازها در ایران صورت میگیرد.

دل پاک با بیان اینکه پروازهای ایران و عربستان توسط شرکت هواپیمایی «ایران ایر» اجرا میشود خاطرنشان کرد:میتوان برای اعزام زائران خانه خدا از طریق شرکت «ایران ایر» با این شرکت مکاتبه کرد.

خبر جدید  کمبود فضای آموزشی در شرق استان سمنان برطرف می‌شود

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد