پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
11:03:53 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰ شاخص شفافیت اداری در دستور کار فرمانداران استان سمنان واقع شود
۱۰ شاخص شفافیت اداری در دستور کار فرمانداران استان سمنان واقع شود
علیرضا آشناگر استاندار سمنان بابیان اینکه مدیران ستادی استانداری در نظم کاری عملکرد مطلوبی دارند، گفت: ۱۰ شاخص شفافیت اداری در دستور کار فرمانداران استان واقع شود.

شعار سال: استاندار سمنان بابیان اینکه مدیران ستادی استانداری در نظم کاری عملکرد مطلوبی دارند، گفت: ۱۰ شاخص شفافیت اداری در دستور کار فرمانداران استان واقع شود.

علیرضا آشناگر صبح یکشنبه در جلسه کارگروه مدیریت استانداری سمنان به میزبانی استانداری بابیان اینکه ۱۰ شاخص اصلاح و شفافیت نظام اداری می‌بایست در دستور کار و در گام اجرایی فرمانداران واقع شود، ابراز داشت: اگرچه مدیران ستادی استانداری در نظم کاری و دیگر شاخص‌ها عملکرد مطلوبی دارند اما انتظار می‌رود این رویه همچنان ادامه‌دار باشند.

خبر جدید  گفت و گو‌ مستقیم‌ با‌ مردم در ‌مواقع بحران، بسیا‌ر موثر و ضروری است

وی بابیان اینکه وجود شفافیت در کار موجب ارتقای بهتر عملکرد دستگاه ذی‌ربط می‌شود، افزود: یکی از اقداماتی که می‌تواند در این راستا بسیار به عملکرد مطلوب یک دستگاه کمک کند ارتقای مهارت کارکنان است که این مهم می‌بایست با جدیت در دستور کار قرار گیرد.

استاندار سمنان بابیان اینکه ریشه‌کنی فساد اداری باید در استان اجرایی و عملیاتی شود، ابراز داشت: این اقدام درنهایت با آموزش‌های کاربردی، ارتقای مهارت، بهره‌گیری از رویکردهای کاربردی و عملی و تلاش مضاعف برای توسعه استان محقق خواهد شد.

خبر جدید  سمنان در آستانه محو بی‌سوادی/ کاهش بیسوادن کشور از 52درصد به حدود 5 درصد در 4دهه

آشناگر بابیان اینکه طرح‌ها و برنامه‌های پژوهشی می‌بایست برای استان کارآمد و کاربردی باشد، در ادامه تصریح کرد: در صورت نبود کاربرد قطعاً طرح‌ها غیرقابل استفاده خواهد بود و این جزو هزینه چیزی در بر نخواهد داشت لذا این مهم می‌طلبد تا این جلسات به رویکردی مثبت برای اصلاح نظام اداری منتهی شود.

خبر جدید  افزایش مزارع کلزای سمنان از 20 هکتار به 1220 هکتار در 3سال

وی بابیان اینکه پست‌های سازمانی بدون استفاده در استانداری می‌بایست تغییر یابد، افزود: چرخش شغلی با تصمیم‌های نظام‌مند همچنین توسعه فناوری‌ها و استفاده از نیروی انسانی در استانداری سمنان می‌بایست لحاظ شده و در دستور کار قرار گیرد.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر،تاریخ انتشار:۲۲دی۱۳۹۸،کد خبر:۴۸۲۳۱۶۷،www.mehrnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد