یکشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸
۱۱:۲۴:۰۱ - دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۱۹۵ واحد مسکونی روستایی و شهری در نقاط حادثه‌دیده استان سمنان احداث می‌شود
۱۱۹۵ واحد مسکونی روستایی و شهری در نقاط حادثه‌دیده استان سمنان احداث می‌شود
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان گفت: بر اساس کارشناسی‌های صورت گرفته بنیاد مسکن باید یک هزار و ۱۹۵ واحد مسکونی روستایی و شهری در مناطق حادثه‌دیده استان سمنان احداث شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علیرضا فلاحی بعدازظهر امروز در نخستین جلسه هماهنگی توزیع تسهیلات بانکی بخش مسکن شهری و روستایی آسیبدیده از حوادث ماههای اخیر استان سمنان اظهار داشت: درمجموع سه هزار و ۸۳۳ واحد مسکونی مورد ارزیابی کارشناسان بنیاد مسکن قرارگرفته است.

وی بیان داشت: خوشبختانه مشکلی ازلحاظ تأمین اعتبارات و تسهیلات مربوط به بازسازی و نوسازی مناطق بحران دیده استان وجود ندارد که نشان از تلاش مسئولان استان و توجه استاندار سمنان است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان با بیان اینکه تمامی پیشنهادهای اعتباری در هیئت دولت به تصویب رسیده است گفت: سامانه پایش در اختیار بنیاد مسکن قرارگرفته است و همه خسارتهای مربوط به بحرانهای کشور در آن ثبت میشود.

فلاحی با بیان اینکه همه خسارتهای واحدهای مسکونی و تجاری حادثهدیده استان در مدت ۲ روز در سامانه پایش ثبت شد گفت: کلنگ نخستین واحد احداثی مناطق بحرانزده در چند روز آینده با حضور جمعی از مسئولان به زمین زده میشود.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت خیران در ساختوساز واحدهای مسکونی در مناطق حادثهدیده اظهار داشت: عملیات ساختوساز در روستای حسینآباد کالپوش بهمحض تعیین مکان جدید آغاز میشود.

به گزارش تسنیم، در ماجرای رانش زمین در حسینآباد کالپوش، چهار گزینهی جدید بهمنظور جانمایی روستا به سازمان زمینشناسی ارائهشده است که درنهایت یک نقطه انتخاب و روستای جدید در این منطقه ایجادمیشود.

انتهای پیام/ش


منبع :: ۱۱۹۵ واحد مسکونی روستایی و شهری در نقاط حادثه‌دیده استان سمنان احداث می‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد