یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
14:26:11 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۷۰ طرح پژوهشی کارآفرینی وابسته به جهاد کشاورزی در حال اجرا است
۱۷۰ طرح پژوهشی کارآفرینی وابسته به جهاد کشاورزی در حال اجرا است
مجتبی نساجی زواره در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه ۱۷۰ طرح علمی و پژوهشی با عنوان  کارآفرینی وابسته به وزارت جهاد کشاورزی در حال اجرا است، ابراز داشت: از این تعداد ۱۵۰ طرح کار حین تحصیل و ۲۰ طرح کارآفرینی را شامل می‌شود و ۵۰۰ دانشجو هم در قالب این طرح‌ها مشغول به کار […]

مجتبی نساجی زواره در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه ۱۷۰ طرح علمی و پژوهشی با عنوان  کارآفرینی وابسته به وزارت جهاد کشاورزی در حال اجرا است، ابراز داشت: از این تعداد ۱۵۰ طرح کار حین تحصیل و ۲۰ طرح کارآفرینی را شامل می‌شود و ۵۰۰ دانشجو هم در قالب این طرح‌ها مشغول به کار هستند.

وی بابیان اینکه مهم‌ترین برنامه‌ها و هدف آموزش علمی کاربردی، توانمندسازی دانشجویان در نظام مهارتی است، افزود: طرح‌های کارآفرینی در ۶۰ مرکز آموزشی موسسات و مراکز علمی کاربردی جهاد کشاورزی و منابع طبیعی سراسر کشور در حال اجرا هستند.

خبر جدید  میزبانی از ۱۰ هزار گردشگر نوروزی در بخش بیارجمند پیش‌بینی شد

سرپرست معاونت آموزشی و دانشجویی موسسه آموزشی علمی کاربردی و مهارتی وزارت جهاد کشاورزی بابیان اینکه قطعا در طرح‌های تحقیقاتی طی سال آینده با افزایش خوبی مواجه خواهیم شد، ابراز داشت: امسال هشت میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح‌ها اختصاص‌یافته که سال آینده این اعتبارات ۲۰ درصد نسبت به سال جاری افزایش پیدا خواهد کرد.

خبر جدید  گرمسار به قطب صنعتی تبدیل شود

نساجی زواره در ادامه تصریح کرد: هشت هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در ۱۵ مرکز فعال علمی و کاربردی کشور در حال تحصیل هستند که به نظر می‌رسد با سوق دادن این تعداد دانشجو در مسیر کارآفرینی بتوانیم شاهد تحقق شعار سال و افزایش اشتغال باشیم.

سرپرست معاونت موسسه آموزشی علمی کاربردی وزارت جهاد به منظور شرکت در دهمین همایش مقالات دانشجویان مراکز تحقیقاتی و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کشور صبح یک‌شنبه در مرکز علمی کاربردی حضرت رسول اکرم جهاد کشاورزی دامغان حضور یافت.

خبر جدید  مسئولان حامی کارگران اخراجی کارخانه‌ها باشند/ریشه بزهکاری، بیکاری

در این همایش ۳۰۰ مقاله در موضوعات جهاد کشاورزی به دبیرخانه شامل ۶۰ مقاله به صورت سخنرانی و ۱۵ مقاله به صورت پوستر ارائه‌شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد