سه شنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۸
۱۹:۴۱:۳۱ - سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۲ واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل استان سمنان به چرخه تولید بازگشت
۲۲ واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل استان سمنان به چرخه تولید بازگشت
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال جاری ۲۲ واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید بازگشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، بهروز اسودی عصر امروز در یکصد و سی و پنجمین جلسه ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان سمنان به ریاست استاندار سمنان با اشاره به برگزاری ۳۳ جلسه ستاد تسهیل استان در سال جاری اظهار داشت: در طول این جلسات مشکلات ۱۵۵ واحد تولیدی موردبحث و بررسی قرار گرفته است.

وی با اشاره به نتایج بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان، تصویب ۲۹۷ مصوبه در جهت رفع موانع تولید در سال ۹۷ را از جمله این نتایج عنوان کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان داشت: ۶۱۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در سال ۹۷ به ۴۰۹ واحد تولیدی استان پرداختشده است که از این تعداد ۹۱ واحد سهم صنعت و ۳۱۸ واحد سهم بخش کشاورزی است.

اسودی عنوان کرد: جهت پرداخت تسهیلات رونق تولید ۸۱۸ واحد تولیدی متقاضی به بانکهای عامل معرفیشدهاند که از این تعداد ۲۵۹ واحد مربوط به بخش صنعت و ۵۵۹ واحد مربوط به بخش کشاورزی هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به بررسی مشکلات ۷۱۱ واحد تولیدی استان در ۱۳۴ جلسه قبلی کارگروه افزود: تاکنون ۷۳ درصد مصوبات این کارگروه عملیاتی شده است.

اسودی از احیا و بازگشت به چرخه تولید ۲۲ واحد صنعتی استان که به دلیل مشکلات موجود یا تعطیل بوده یا در شرف تعطیلی قرار داشتند، خبر داد.

وی اظهار داشت: با تصمیم اعضای کارگروه در این نشست ۱۲۱ واحد تولیدی دیگر استان جهت دریافت تسهیلات به ارزش ۲۶۳ میلیارد ریال با اشتغالزایی ۹۲ نفر به بانکهای عامل معرفی شدند.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد