پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹
9:29:58 - شنبه 11 آوریل 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۱ میلیون تن ذخیره معدنی جدید در استان سمنان کشف شد
۳۱ میلیون تن ذخیره معدنی جدید در استان سمنان کشف شد
محمد فروهر با اشاره به آغاز بهره‌برداری از ۴۹ میلیون تن ذخایر معدنی استان سمنان در سال گذشته گفت: ۳۱ میلیون تن ذخیره معدنی جدید شناسایی و کشف‌شده است.

شعار سال:محمد فروهر با اشاره به آغاز بهره‌برداری از ۴۹ میلیون تن ذخایر معدنی استان سمنان در سال گذشته گفت: ۳۱ میلیون تن ذخیره معدنی جدید شناسایی و کشف‌شده است.

محمد فروهر معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه در سال گذشته عملیات بهره‌برداری از ۴۹ میلیون تن ذخایر معدنی آغازشده است، گفت: ۳۱ میلیون تن ذخیره معدنی جدید شناسایی و کشف‌شده و ۲۵ فقره گواهی کشف برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این مدت صادرشده است.

خبر جدید  پردیس فناوری کیانی شهمیرزاد سمنان افتتاح شد

او افزود: با شناسایی این ذخایر معدنی مجموع ذخایر قطعی کشف‌شده در استان سمنان به بیش از ۶۹۰ میلیون تن رسیده است.

معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در عملیات بهره‌برداری از ذخایر معدنی بیان کرد: در سال رونق تولید بهره‌برداری از ۲۱ معدن جدید با ذخیره ۴۹ میلیون تن توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی آغاز شد.

خبر جدید  فضاهای آموزشی استان سمنان ۱۵۹ درصد رشد داشت

فروهر از ایجاد زمینه اشتغال برای ۶۷۶ نفر در معادن استان سمنان خبر داد و گفت: میزان ذخایر احتمالی مواد معدنی این استان یک میلیارد تن است و بر اساس شواهد زمین‌شناسی پیش‌بینی می‌شود ۲.۵ میلیارد تن ذخیره معدنی داشته باشیم.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان،تاریخ انتشار:۱۶فروردین۱۳۹۹،کد خبر:۷۳۰۳۹۲۱،www.yjc.ir

خبر جدید  یک روز پیش از برگزاری انتخابات مجلس اقدامات بهداشتی ابلاغ شده بود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد