شنبه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۹
14:38:44 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده کشور ساخته می‌شود
۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده کشور ساخته می‌شود
به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا عظیمیان ظهر یک‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه نوسازی بافت فرسوده در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، ابراز داشت: پنج هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده کشور ساخته می‌شود. وی افزود: با توجه به اینکه بافت فرسوده با کوچک‌ترین حادثه و بلایای طبیعی باعث ایجاد خطرات […]

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا عظیمیان ظهر یک‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه نوسازی بافت فرسوده در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، ابراز داشت: پنج هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده کشور ساخته می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه بافت فرسوده با کوچک‌ترین حادثه و بلایای طبیعی باعث ایجاد خطرات جانی برای افراد می‌شود بنابراین برای جلوگیری از کاهش این اتفاقات باید مرمت و بازسازی بافت های فرسوده در دستور کار قرار گیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه بیش از ۱۹ میلیون نفر در بافت های فرسوده در نقاط مختلف کشور زندگی می کنند، ابراز داشت: به صورت پایلوت در شهرهای اصفهان، کاشان و خمینی‌شهر بازسازی بافت فرسوده آغازشده است که به‌زودی در همه شهرها این اقدام اجرایی می‌شود.

عظیمیان در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه ساخت‌وسازها با مشارکت بخش خصوصی و واگذاری از سوی سازمان زمین و مسکن انجام می‌شود بنابراین نوسازی بافت های فرسوده به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ‌شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه در کشور زلزله‌خیزی زندگی می کنیم بنابراین این مهم می‌طلبد تا با مرمت و احیا بافت فرسوده بتوانیم نسبت به مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی کشور اقدام کنیم که در این بین با مصوبات خوب مجلس و تخصیص اعتبارات لازم می‌توانیم این کار را در همه شهرهای ایران عملیاتی کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد