پنج شنبه, ۲۳ آبان , ۱۳۹۸
۱۹:۳۸:۲۳ - دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۰ «نوروزگاه» در استان سمنان برپا می‌شود
۶۰ «نوروزگاه» در استان سمنان برپا می‌شود
سرپرست میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان با بیان اینکه ۷۰ اقامتگاه بوم‌گردی استان سمنان میزبان مسافران نوروزی است گفت: ۶۰ نوروزگاه با هدف تبادل آیین‌های فرهنگی در استان سمنان در نوروز ۹۸ ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مهدی جمال بعدازظهر امروز در نشستی با حضور استاندار سمنان اظهار داشت: در تحقق شعار تبدیل استان سمنان از مبدأ به مقصد گردشگری میراث فرهنگی صنایعدستی و گردشگری استان بهتنهایی موفق نیست و برای تحقق این مهم نیاز به همکاری و همراهی تمامی دستگاههای اجرایی استان با این مجموعه را دارد.

وی با اشاره به اینکه هیچ افزایش قیمتی در مجموعههای خدماتی، رفاهی و گردشگری استان سمنان در ایام نوروز وجود نخواهد داشت گفت: ۲۳۲ واحد به ارائه خدمات رفاهی گردشگری به مسافران نوروزی در فروردین ۹۷ خواهند پرداخت.

سرپرست میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان سمنان با بیان اینکه ۷۰ اقامتگاه بومگردی در استان سمنان وجود دارد عنوان کرد: در چند روز آینده اقامتگاه بومگردی فرومد افتتاح میشود.

جمال خاطرنشان کرد: اطلاعرسانی یکنواخت و مؤثر در استان سمنان ویژه نوروز ۴۹ پایگاه اطلاعرسانی مشترک با هلالاحمر استان ایجاد خواهد شد.

وی افزود: ویژه ایام نوروز ۱۶ پایگاه اطلاعرسانی مستقل میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان برپا میشود.

سرپرست میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان سمنان در نوروز امسال، ۶۰ نوروزگاه در استان سمنان بهمنظور تبادل و تبیین آدابورسوم و آیینهای فرهنگی استان به ارائه برنامههای فرهنگی خواهند پرداخت.

جمال عنوان کرد: در سراسر استان در ایام تعطیلات نوروز ۱۹ بازارچه صنایعدستی با ۲۶۷ غرفه به مسافران خدمات ارائه میکنند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد