یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
10:40:14 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۵۰ گواهینامه آموزش قرآن در استان سمنان صادر شد
۶۵۰ گواهینامه آموزش قرآن در استان سمنان صادر شد
محمد دلالی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به صدور ۶۵۰ گواهینامه آموزشی در رشته‌های تفسیر و حفظ قرآن کریم طی سال جاری، تأکید کرد: یک هزار و ۵۰۰ گواهینامه دیگر تا پایان سال در رشته‌های مختلف قرآنی صادر خواهد شد تا مجموع گواهینامه‌های صادرشده در سال۹۶ به بیش از دو هزار و ۱۰۰ […]

محمد دلالی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به صدور ۶۵۰ گواهینامه آموزشی در رشته‌های تفسیر و حفظ قرآن کریم طی سال جاری، تأکید کرد: یک هزار و ۵۰۰ گواهینامه دیگر تا پایان سال در رشته‌های مختلف قرآنی صادر خواهد شد تا مجموع گواهینامه‌های صادرشده در سال۹۶ به بیش از دو هزار و ۱۰۰ مورد برسد.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون دوره‌های آموزش ترجمه و تفسیر سوره مبارکه حجر در قالب طرح بینات ۲۰ و طرح ۱۴۵۱ با موضوع حفظ و فراگیری مفاهیم کاربردی سوره ملک و واقعه در هفت شهرستان استان سمنان برگزار و گواهینامه آموزشی پایان دوره این طرح‌ها صادرشده است.

خبر جدید  ایران سرنوشت خود را به توافقات خارجی‌ گره نخواهد زد

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: از بین ۶۵۰ گواهینامه صادرشده، ۱۱۴ مورد مربوطه به طرح بینات ۲۰ و ۵۳۶ مورد مربوط به طرح سراسری ۱۴۵۱ است که در بین قرآن آموزان سراسر استان توزیع‌شده است.

فعالیت ۱۱۸ موسسه قرآنی در سطح استان سمنان

دلالی بابیان اینکه در حال حاضر ۸۶ کلاس آموزش عمومی قرآن کریم در مناطق شهری و روستایی استان سمنان در حال برگزاری است، ابراز کرد:  یک هزار و ۵۰۰ نفر در این کلاس‌ها شرکت دارند که در روزهای پایانی سال با یک کار جهادی برای تمامی آن‌ها گواهینامه صادر خواهد شد.

خبر جدید  ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مناطق روستایی کم برخوردار سمنان

وی افزود: آموزش قرائت قرآن کریم سطح دو، ‌آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم سطح دو، حفظ یک جزء قرآن کریم و حفظ موضوعی آن در زمره دوره‌های آموزشی هستند که در اسفندماه توسط مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت و خانه‌های قرآن شهری و روستایی برگزار می‌شوند.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: در این استان ۱۱۸ مؤسسه و تشکل قرآنی دارای مجوز مشغول به فعالیت‌های آموزشی و تبلیغی و ترویجی قرآن کریم هستند.

خبر جدید  قوانین مالیاتی در نظام اسلامی نیاز به فرهنگ‌سازی دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد