یکشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۸
۲۰:۰۸:۴۷ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۸ درصد منابع مالی بیمارستان معتمدی از بیمه تأمین اجتماعی است
۷۸ درصد منابع مالی بیمارستان معتمدی از بیمه تأمین اجتماعی است
گرمسار – رئیس بیمارستان معتمدی گرمسار بابیان اینکه کمبود اعتبارات مهم‌ترین چالش این بیمارستان است، گفت: بیمه تأمین اجتماعی ۷۸ درصد منابع مالی بیمارستان را پوشش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید چگینی بعدازظهر پنجشنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شبکه بهداشت و درمان گرمسار به میزبانی سالن جلسات این مرکز، بابیان اینکه بیشترین منابع مالی تأمین‌کننده بیمارستان معتمدی گرمسار از محل شرکت‌های بیمه است، ابراز داشت: سهم سازمان تأمین اجتماعی از این امر ۷۸ درصد است.

وی بابیان اینکه در ۱۸ ماه گذشته هیچ کارانه‌ای توسط سازمان تأمین اجتماعی به بیمارستان معتمدی گرمسار پرداخت‌نشده است، افزود: حق‌الزحمه و کارانه پزشکان و کارکنان بیمارستان نیز در این مدت پرداخت نشد و این امر موجب ایجاد نارضایتی‌هایی در پزشکان و کارکنان بیمارستان شده است.

رئیس بیمارستان معتمدی گرمسار با اشاره به کمبود نیروی پرستار در این بیمارستان بیان کرد: استاندارد تعداد نیروهای پرستاری در این بیمارستان ۱.۸ است و این درحالی است‌که این آمار در بیمارستان معتمدی گرمسار ۰.۷ گزارش می‌شود و این امر منجر به کاهش برخی خدمات پرستاری خواهد شد.

چگینی افزود: رفع مشکلات مالی بیمارستان معتمدی گرمسار می‌تواند بخش عمده‌ای از نارضایتی‌های مردمی را در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی حل کند.

کد خبر ۴۶۲۹۶۱۳


منبع :: ۷۸ درصد منابع مالی بیمارستان معتمدی از بیمه تأمین اجتماعی است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد