دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹
19:31:09 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸۲ درصد از تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان پرداخت شده است
۸۲ درصد از تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان پرداخت شده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: ۸۲ درصد از تعهدات پرداخت تسهیلات به متقاضیان در استان در حوزه مشاغل خانگی محقق شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، غنیان ظهر امروز در کارگروه اشتغال استان با اشاره به تعهد ایجاد ۱۰ هزار و ۶۴۸ فرصت شغلی توسط دستگاههای اجرایی استان سمنان در سال جاری اظهار داشت: این دستگاهها تاکنون ۱۰ هزار و ۶۲۷ فرصت شغلی را در سال ۹۷ ایجاد کردهاند.

وی افزود: بر این اساس میتوان گفت که در یازدهماهه امسال ۹۹٫۸ درصد از تعهد ایجاد فرصت شغلی توسط دستگاههای اجرایی استان سمنان محقق شده است.

خبر جدید  ‌معاون وزیر بهداشت: ۴۰ ‌بیمارستان در مناطق محروم تا پایان امسال افتتاح می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان به بیشترین و کمترین میزان تعهد اشتغال در شهرستانهای استان اشاره کرد و بیان داشت: شهرستان سمنان با ۱۰۹ درصد و گرمسار با ۸۳ درصد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تعهد اشتغال در استان را به خود اختصاص دادهاند.

غنیان با اشاره به تعهد ۴ هزار و ۲۶۶ نفری ایجاد اشتغال توسط صنعت، معدن و تجارت استان گفت: این سازمان تاکنون ۴ هزار و ۷۰۳ فرصت شغلی را ایجاد کرده است که بر این اساس بیش از میزان تعهد خود یعنی ۱۰۲ درصد را محقق کرده است.

خبر جدید  میزگرد «تأثیر کم‌‌آبی بر منابع طبیعی» در دفتر تسنیم سمنان برگزار شد

وی به میزان تعهد دو هزار و ۲۹۷ نفری ایجاد اشتغال توسط سازمان جهاد کشاورزی اشاره کرد و افزود: این سازمان نیز به بیش از میزان تعهد خود عمل کرده است و بر اساس آمار ثبتشده تاکنون با ایجاد دو هزار و ۹۴۹ فرصت شغلی، ۱۰۴ درصد از تعهد خود را محقق کرده است.

خبر جدید  ظرفیت‌های گردشگری استان سمنان مغفول مانده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: ۸۲ درصد از تعهدات پرداخت تسهیلات به متقاضیان در استان در حوزه تسهیلات مشاغل خانگی محقق شده است.

غنیان با اشاره به اینکه تاکنون ۱۱۹ درصد از میزان تعهد پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی، عشایری و حمایتی در استان پرداختشده است گفت: بالغبر یک هزار و ۲۷۵ میلیارد اعتبار در این حوزه پرداختشده است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
بانک پاسارگاد