چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
11:44:10 - چهارشنبه 22 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸ هزار از اراضی استان سمنان به کشت کلزا اختصاص می‌یابد
۸ هزار از اراضی استان سمنان به کشت کلزا اختصاص می‌یابد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان یکی از اهداف طرح توسعه کشت دانه‌های روغنی را تأمین امنیت غذایی و سلامت جامعه عنوان کرد و گفت: برنامه‌ریزی برای کشت هشت هزار هکتار کلزا در استان سمنان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سید حسن میرعماد در مراسم تجلیل از روابط عمومیهای ادارات تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان که همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد به رسالت بخش کشاورزی در حوزههای مختلف ازجمله اقتصاد مقاومتی و تأمین امنیت و سلامت غذایی مردم اشاره کرد و اظهار داشت: طرح تولید دانههای روغنی یکی از طرحهای مصوب اقتصاد مقاومتی است که در دستور کار جهاد کشاورزی قرارگرفته است.

وی با اشاره به شعار امسال به نام «رونق تولید» خواستار حمایت عمومی از توسعه تولید دانههای روغنی در سطح استان شد و افزود: تأمین امنیت غذایی و سلامت جامعه یکی از اهداف توسعه کشت دانههای روغنی است.

خبر جدید  سمنان| قانون مداری از کارکردهای مهم امربه‌معروف است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان یکی از مزایای طرح تولید دانههای روغنی در استان را ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از واردات روغن به کشور عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه توسعه کشت دانههای روغنی از برنامههای دولت است؛ در استان سمنان نیز باید هشت هزار هکتار از اراضی به کشت کلزا اختصاص یابد.

میرعماد با بیان اینکه اجرای طرح یکمیلیون هکتاری کشت کلزا در کشور را یکی از سیاستهای وزارت کشاورزی عنوان کرد و گفت: برای اجرای این سیاستها در بخش کشاورزی نیاز به جلب اعتماد بهرهبرداران و برقراری ارتباط متقابل بین بهرهبرداران بکش کشاورزی است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۴۰ درصد جمعیت استان سمنان بهرهبردار بخش کشاورزی هستند گفت: این مهم وظیفه و رسالت جهاد کشاورزی را دوچندان میکند.

خبر جدید  سمنان| همایش نقش اصناف و بازاریان در انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه ۹۸ درصد استان سمنان زیر مدیریت بخش کشاورزی است گفت: انجام اقدامات مؤثر در ۲ حوزه آبوخاک نیازمند به فرهنگسازی است و باید برای مردم تبیین شود که این منابع و الطاف خداوندی متعلق به آنهاست؛ بنابراین باید در حفظ آن برای آیندگان دقت لازم داشت.

خبر جدید  سمنان| دشمن به دنبال نفوذ در کشور است

میرعماد در بخش پایانی سخنان خود رسالت روابط عمومیها را بسیار خطیر دانست و گفت: این مجموعه در هر سازمان و ارگانی امین آن سازمان هستند و باید موردتوجه ویژه قرار گیرند.

انتهای پیام/ح


منبع :: ۸ هزار از اراضی استان سمنان به کشت کلزا اختصاص می‌یابد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار
آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد