دوشنبه, ۲۷ اسفند , ۱۳۹۷
۱:۴۱:۵۳ - شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رقابت قوی ترین مردان ایران سالانه استاندارد برگزار می شود
سمنان- ایرنا- عضو کمیته فنی قویتران مردان ایران و داور این رقابت ها گفت: برگزاری استاندارد رقابت های قوی ترین مردان به طور سالانه با حضور مسوولان کمیته و متولیان متخصص امر شکایت و اعتراض ورزشکاران در مسائل مختلف را به شدت کاهش داده است.

رقابت قوی ترین مردان ایران سالانه استاندارد برگزار می شود

حمیدرضا مهینی عصر جمعه در حاشیه اختتامیه سیزدهمین دوره رقابت های قوی ترین مردان ایران قهرمانی باشگاه های کشور در سالن یک هزار نفری ولایت شهرستان مهدیشهر استان سمنان، افزود: حضور مسوولان ورزشی و دست اندرکاران رقابت های قوی ترین مردان، تسهیل گر و تسریع بخش مسائل در حین مسابقات می شود.
وی ادامه داد: رقابت های قوی ترین مردان کشور هرساله طبق تقویم سالانه با سطحی استاندار برگزار می شود و نظارت کامل از سوی مسوولان امر بر آن وجود دارد.
مهینی اظهارداشت: برگزاری رقابت ها در اسفند امسال به همراه پخش تلویزیونی به صورت ۱۰۰ درصدی مشخص نشده است.
داور این مسابقات، با اشاره به آمادگی ورزشکاران حاضر در سیزدهمین دوره رقابت های قویترین مردان ایران قهرمانی باشگاه های کشور، تصریح کرد: رقابت ها در سطح خوبی برگزار شد و شهرستان مهدیشهر میزبان خوبی در این رقابت ها بود.
وی یادآور شد: پخش تلویزیونی این رقابت ها سبب آگاهی بخشی به جوانان، تغییر رویکرد آن ها نسبت به این رشته پهلوانی و نیز جلب مشارکت این قشر می شود.
عضو کمیته فنی قوی تران مردان ایران تاکید کرد: رسانه می تواند اثرگذاری مثبتی در ترویج و اشاعه فرهنگ ورزش در خانواده ها داشته باشد و جامعه به خصوص جوانان را از بسیاری از آسیب های اجتماعی دور نگه دارد.
به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره رقابت های قویترین مردان ایران قهرمانی باشگاه های کشور در وزن و رده سنی آزاد و در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی با حضور ۱۲۰ ورزشکار از سراسر کشور در سالن یک هزار نفری ولایت مهدیشهر روز چهارشنبه آغاز شد و با معرفی نفرات برتر عصر جمعه بیست و ششم بهمن ۹۷ پایان یافت.
رامین فرج نژاد از استان البرز در این رقابت ها، کاپ و کمربند قهرمانی را از آن خود کرد.
فرامرز خودنگاه رئیس کمیته قوی ترین مردان ایران و مهدی نصیبی دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران در برگزاری این رقابت ها حضور داشتند.
به گزارش ایرنا، شهرستان مهدیشهر در فاصله ۲۰ کیلومتری مرکز استان سمنان بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.
۹۸۹۱/۶۱۰۳


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال