پنج شنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۸
۱۹:۲۲:۴۹ - دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه جامع توسعه گلخانه‌های استان سمنان در سال ۹۸ ادامه می‌یابد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه برنامه جامع توسعه گلخانه‌های استان سمنان در سال ۹۸ ادامه می‌یابد گفت: امسال ۱۰۰ درصد تعهد اشتغال جهاد کشاورزی استان سمنان محقق شده است.

برنامه جامع توسعه گلخانه‌های استان سمنان در سال ۹۸ ادامه می‌یابد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سید حسن میرعماد ظهر امروز در نشستی با مسئولان مراکز خدمات جهاد کشاورزی سمنان اظهار داشت: استان سمنان از نظر جذب اعتبارات اشتغالزایی وضعیت بسیار خوبی دارد که نمونه آن جذب ۷۵ درصدی تسهیلات اشتغال روستایی است.

وی افزود: استان سمنان بهروزتر از نسبت سایر استانها در جذب اعتبارات بخش صندوق توسعه بخش کشاورزی است. ۱۰۰ درصد تعهد اشتغال جهاد کشاورزی استان در سال ۹۷ محقق شده است.

میرعماد بر تداوم روند تولیدات باکیفیت، مرغوب و مطلوب استان در بخش کشاورزی تأکید کرد و گفت: باید اهتمام. ویژه و بیش از پیشی نسبت به تولید در بخشهای مختلف داشته باشیم؛ چراکه کشور مواجه با تحریم اقتصادی سنگینی است.

وی در ادامه به وضعیت مطلوب استان درباره بارندگیهای کشت زمستانه در استان اشاره کرد و بیان داشت: کشاورزان و بهرهبرداران باید در افزایش تولید مبارزه با آفات را نیز در دستور کار خود قرار دهند تا از بروز خسارت جلوگیری شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان عنوان کرد: در شرایط کنونی بهرهبرداران میتوانند به سمت ایجاد گلخانههای کوچکمقیاس بروند. عملکرد گلخانههای موجود استان هرچند خوب است؛ اما کافی نیست؛ بنابراین باید بهرهبرداران توجه بیشتری در این خصوص داشته باشند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال