پنج شنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۸
۱۸:۴۴:۲۷ - سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان سمنان پرداخت شد
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان از پرداخت بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی این استان خبر داد.

۶۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان سمنان پرداخت شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، بهروز اسودی پیش از ظهر امروز در یکصد و سی و هفتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار داشت: یک هزار و ۶۶۸ واحد تولیدی استان با آغاز فرایند ثبتنام تسهیلات رونق تولید در سال ۹۷ متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولیدشدهاند.

وی افزود: ۹۳۸ طرح با رقم معادل ۱۷ هزار و ۸۰۷ میلیارد ریال در سال گذشته از طریق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به بانکهای عامل جهت دریافت تسهیلات معرفیشدهاند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: از این تعداد به ۴۳۸ طرح رقمی معادل شش هزار و ۵۱۶ میلیارد ریال تسهیلات در سال ۹۷ پرداختشده است.

اسودی خاطرنشان کرد: مقررشده است زمینه برای اشتغال ۱۴۰ نفر با اجرای ۸۳ طرح به ارزش دو هزار و ۵۸۸ میلیارد ریال ایجاد شود و این افراد جهت دریافت تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شوند.

وی عنوان کرد: ۷۶ طرح از مجموع ۸۳ طرح متعلق به بخش کشاورزی به ارزش ۲۰ میلیارد ریال است و هفت طرح نیز متعلق به بخش صنعت باارزش دو هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان داشت: استان سمنان تا پایان سال ۹۷ ازلحاظ تعداد معرفی واحدهای تولیدی به بانکهای عامل برای دریافت تسهیلات رتبه نخست کشوری را داراست.

اسودی گفت: استان سمنان ازلحاظ مبلغ تسهیلات معرفیشده به بانکهای عامل در جایگاه چهارم کشوری قرار دارد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال