پنج شنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۸
۱۹:۲۸:۱۶ - پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام‌جمعه موقت شاهرود معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد شد
امام‌جمعه موقت شاهرود در مراسمی به‌عنوان معاون جدید فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود معرفی شد.

امام‌جمعه موقت شاهرود معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شاهرود، روز گذشته در مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید فرهنگی و دانشجوییدانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، حجتالاسلام احمد نظری بهعنوان معاون جدید فرهنگی دانشجویی این واحد دانشگاهی معرفی و از خدمات علی رضوانی قدردانی شد.

احمد ابوالقاسمیفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در این مراسمگفت: در دانشگاه مخاطبان ما جوانان دانشجو هستند و اکنون که در گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تأکید و اشاره زیادی بهخصوص به قشر جوان داشتند، وظایف ما سنگینتر میشود و نیاز به برنامهریزی دقیق و جامعی برای وضع فرهنگی ایشان بر عهده ماست که معاون جدید فرهنگی مسیر قبل را ادامه و توسعه دهند تا اقدامات ما مورد رضایت خداوند قرار گیرد.

علی رضوانی معاون سابق فرهنگی دانشجویی واحد شاهرود نیزگفت: در ۴۰ ماه گذشته که عهدهدار این مجموعه بودهام فعالیت گروهی خوبی با همکاران فرهنگی و دانشجویی داشتیم و سعی شد تمام توان خود را در این کار بگذاریم.

نظری معاون جدید فرهنگی دانشجویی واحد شاهرود هم اظهار کرد: بنده برایحوزه فرهنگی و دانشجویی برنامههای مفصلی دارم که با تشکیل جلسه با همکاران این حوزه به بحث و تبادل نظر خواهم گذاشت.

امامجمعه موقت شاهرود و بسطامافزود: اساس برنامهها و سیاست راهبردی حوزه فرهنگی دانشجویی دو رکن معرفت و بندگی است که این دو مکمل یکدیگر هستند.

در پایان مراسم ابوالقاسمیفر با تقدیم لوح سپاس و اعطای هدیه از تلاش معاون سابق فرهنگی و دانشجویی واحد شاهرود تجلیلو حکم مسئولیت حجتالاسلام نظری را تسلیم وی کرد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار سرویس سمنان پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال